پروژه کارشناسی حسابداری شرکت های تضامنی

چکیده: شرکت تضامنی در زمره شرکت های تجاری است که قانونگذار در قانون تجارت بدان اشاره کرده است و به علت ویژگی های خاص برای عضویت از جمله شرکت های مناسب برای فعالپروژه کارشناسی حسابداری شرکت های تضامنی|39012113|arshad100|پروژه کارشناسی رشته حسابداری,پروژه رشته حسابداری مالی,تحقیق در مورد شرکت های تضامنی,شرکت های تضامنی,خصوصیات شرکت سهامی خاص ,سیستم کنترل وجوه نقد ,مقاله درباره شرکت تضامنی,پروژه پایانی رشته حسابداری,دانلود پروژه در مورد شرکت تضامنی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروژه کارشناسی حسابداری شرکت های تضامنی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

چکیده:
شرکت تضامنی در زمره شرکت های تجاری است که قانونگذار در قانون تجارت بدان اشاره کرده است و به علت ویژگی های خاص برای عضویت از جمله شرکت های مناسب برای فعالیت های تجاری است.
در این مجال ما به دنبال پاسخ دادن به پرسش هایی در باب تاسیس شرکت تضامنی، ارائه تعریف از این شرکت، تحلیل وضعیت شرکا و نیز چگونگی اداره شرمت تضامنی و مسئولیت شرکا و انحلال آن هستیم.
امید است که در این مقاله بتوانیم تا حد توان ساختار این نوع شرکت را برای خوانندگان عزیز تبیین نماییم.
تاسیس شركت تضامنی با تنظیم شركتنامه كه به صورت اوراق چاپی در اداره ثبت شركتها موجود می باشد صورت می گیرد. در شركتنامه مذكور باید نام نوع موضوع شركت و مركز اصلی ونشانی كامل همچنین اسامی شركا یا موسسین و شماره شناسنامه و محل اقامت آنها و غیره قید گردد.


فهرست مطالب :
فصل اول : شرکت های سهامی
شرکت سهامی خاص
خصوصیات شرکت سهامی خاص
سهم
فصل دوم – اطلاعاتی درباره ی شرکت مورد نظر
برای طراحی سیستم حسابداری
توضیحاتی درباره ی نحوه ی کار شرکت
فصل سوم – ثبت های حسابداری تشکیل ( تأسیس ) شرکت
شرکت سهامی خاص
فصل چهارم : دارایی های جدید
وجوه نقد
بانک
چک های دریافتی
صندوق
سیستم کنترل وجوه نقد
حساب های دریافتنی
اسناد دریافتی
منابع و مآخذ