گزارش کارآموزی رشته حسابداری مالی (شرکت فولاد البرز تاکستان)

مقدمه: با توجه به تخصصي شدن فعاليتها مديريت واحدهاي توليدي از مالكيت تفكيك گرديد و اداره شركتها و موسسات به غير از سهامداران وصاحبان و احدهاي توليدي يا صنعتي واگزارش کارآموزی رشته حسابداری مالی (شرکت فولاد البرز تاکستان)|39012186|arshad100|دانلود گزارش کارآموزی,دانلود پروژه کارآموزی حسابداری,گزارش کارورزی حسابداری,کارآموزی حسابداری,دانلود کارآموزی در شرکت فولاد,شرکت فولاد البرز تاکستان,گزارش کارآموزی در شرکت فولاد البرز تاکستان,شرکت فولاد,دانلود پروژه کارورزی حسابداری,حسابداری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی رشته حسابداری مالی (شرکت فولاد البرز تاکستان) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقدمه:
با توجه به تخصصي شدن فعاليتها مديريت واحدهاي توليدي از مالكيت تفكيك گرديد و اداره شركتها و موسسات به غير از سهامداران وصاحبان و احدهاي توليدي يا صنعتي واگذارگرديد: درتفكيك مديران و مالكان از يكديگر تعداد تصميمات صحيح اتخاذ شده مديران مي تواند ملاك بسيار مناسبي براي ارزيابي عملاكرد آنها باشد و تصميمات صحيح زماني اتخاذ خواهد شد كه اطلاعات صحيح و به موقع و مربوط در اختيار مديريت قرار گيرد:
اطلاعات حسابداري به دليل عيني وكمي بودن : يكي از مباني تصميم گيري مديران را فراهم مي نمايد
در اين پروژه به شناخت سيستم موجود و مستند سازي فرآيند توليد. دواير توليد و ساير واحدها و تحليل روش فعلي محاسبه بهاي تمام شده توليدات مي پردازيم.
اولين مرحله شناخت سيستم موجود مي باشد. سيستم موجود به مجموعه روشها .نظامها. رويه هاي مالي . انواع فرمها و گردش اطلاعات و عمليات جاري اطلاق مي گردد. دراين محله سعي بر اين است كه نقاط صعف و قوت سيستم موجود مشخص شده تا نارساييها رفع مي گردد.


فهرست:
فصل اول ) مقدمه

تاريخچه گروه صنعتي فولاد البرز
نوع فولاد و تركيب شيميايي محصول
ميلگرد
جدول شماره 1
فرآيند توليد
ساختار ميكروسكوپي فولاد
شرايط عرضه و فروش محصولات فولادي
فصل دوم - ثبت رويدادهاي حسابداري
فروردين و ارديبهشت
خرداد
تير
مرداد
شهريور
فصل سوم
نيروي انساني
نمودار سازماني شركت فولاد البرز
هدف شركت فولاد البرز
چكيده