گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت نفت

رمز فایل: www.aryafile.ir قسمتی از متن: شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در سال 1307 (1928ميلادي) تشكيل شده و بيش از 80 سال است كه در امر تامين و توزيع فرآورگزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت نفت|39012246|arshad100|دانلود گزارش کارآموزی حسابدرای,کارآموزی حسابداری در شرکت نفت,شرکت نفت,گزارش کارآموزی در شرکت نفت,گزارش کارورزی حسابداری,دانلود گزارش کارورزی حسابداری,کارآموزی شرکت نفت,نفت,کارآموزی,شرکت نفت,حسابداری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت نفت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

رمز فایل: www.aryafile.ir

قسمتی از متن:
شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در سال 1307 (1928ميلادي) تشكيل شده و بيش از 80 سال است كه در امر تامين و توزيع فرآورده هاي نفتي كشور فعاليت دارد.
اين شركت با سرمايه 000 , 500 , 171 , 477 , 11 ريال با دارا بودن 8202 نفر پرسنل سازماني، 37 منطقه (عمدتا"در مراكز استانها)، 232 ناحيه (در مراكز شهرستان ها)، 86 انبار ذخيره سازي فرآورده هاي نفتي با ظرفيت حدود11 ميليارد و پانصد ميليون ليتر،بيش از 2850 جايگاه عرضه سوخت (200 شركتي +2600اختصاصي)،45مركز سوختگيري هوايي و بهره گيري از حدو 15 هزار دستگاه نفتكش و گازكش و همچنين استفاده از مخزن دارهاي راه آهن ، خطوط لوله انتقال فرآورده و كشتي هاي سوخت رسان ، روزانه بيش از 220 ميليون ليتر انواع فرآورده هاي نفتي را در سراسر كشور توزيع مي نمايد. عمده اين فرآورده ها از 9 پالايشگاه داخلي و مابقي نيز از بازارهاي بين المللي تامين مي گردد.
اين شركت به منظور پاسخ گوئي به بازار مصرف داخلي و بين المللي با تخصيص 441 , 293 , 9 ميليون ريال اعتبار، توسعة امكانات ذخيره سازي و توزيع خود را با احداث 9 انبارنفت جديد و 59 دستگاه مخزن با ظرفيت 1/6 ميليارد ليتر در 22 محل و 4 باب جايگاه سوخت گيري هواپيمايي، از سال 87 آغاز نموده تا ظرفيت ذخيره سازي فرآورده هاي نفتي را به 18 ميليارد ليتر در سال 1391 برساند كه بسياري از اين طرحها در پايان سال 88 به بهره برداري رسيد و مابقي در حال اجرا است.
دست يابي به فن آوري های پيشرفته و روزآمدسازي كليةفعاليت هاي عملياتي و اداري با هدف احراز رتبة اول در سطح منطقه ، از جمله برنامه هايي است كه اين شركت به طور جدي به آن توجه داشته و براي تحقق آن با دانشگاهها و ساير موسسـات تحقيقاتي در زمينة اجراي ده ها پروژة دانشــجويي و پژوهشي همـكاري مي نمايد.
شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در راستاي ارتقاء بهره وري و تعالي سازماني خود ، در حال پياده نمودن مدل تعالي سازمانیEFQM مي باشد.فهرست:
مقدمه و تشکر
شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در يك نگاه
تاريخچه
نحوه توزيع و پخش فرآورده هاي نفتي از ابتداي پيدايش نفت در ايران
تاسيس و تكامل "شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران"
نمودارسازماني
بررسي حسابداري حقوق و دستمزد شركت نفت ايران
اهداف و مزايا
عمليات حسابداري
ذخيره هاي ساليانه
ذخيره هاي ماهيانه
حساب بازنشستگي كارمندان
حساب حق بيمه كارمندان
حساب پس انداز كارمندان
حساب عوارض برق كارمندان ايراني/ خارجي
حساب ذخيره هزينه سفر مرخصي كارمندان ايراني
ذخيره هاي پايان سال
نحوه محاسبه ذخيره مرخصي كارمندان ايراني
نحوه محاسبه ذخيره مرخصي كارمندان خارجي
نحوه تهيه برگ حضور و غياب و ارسال به واحدها
افزايش /كاهش دستمزد كارگران
كارگراني كه برگ حضور و غياب آنها به سيستم وارد نمي شود:
نحوه تكميل برگ تعطيلات ايام دستمزد
محاسبه غرامت دستمزد ايام بيماري
مرخصي كارگران
فرمول محاسبه نوبتكاري
بازخريد مرخصي
سيستم رويت سياهه شركت ملی نفت ايران
كليات سيستم
نرم افزارهای مورد نياز سيستم
مراحل نصب سيستم
سيستم داری بخش های زير ميباشد
١-ايجاد بانكهای اطلاعاتی
٢- گزارشگيری
٣- ساير بخش ها
منابع ومأخذ