پرسشنامه اثر بخشی مدیریت کلاس درس(ایمار و هیکمان)

توضیحات: اين پرسشنامه توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و داراي 35 گويه است و شيوه­ ي پاسخ­دهي به گويه ­هاي آن براساس مقياس پنج درجه ­اي ليكرت امتیازبندی شده است. اين پرسشنامه سه زير مقياس انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخپرسشنامه اثر بخشی مدیریت کلاس درس(ایمار و هیکمان)|39013238|arshad100|پرسشنامه اثربخشی مدیریت کلاس درس,پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس,اثربخشی مدیریت کلاس درس,اثربخشی مدیریت کلاس,پرسشنامه مدیریت,دانلود پرسشنامه,پرسشنامه مدیریت کلاس,مدیریت کلاس,انضباط و مدیریت کلاس,تاثیرات خارجی,اثربخشی آموزش شخصی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پرسشنامه اثر بخشی مدیریت کلاس درس(ایمار و هیکمان) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:
اين پرسشنامه توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و داراي 35 گويه است و شيوه­ ي پاسخ­دهي به گويه ­هاي آن براساس مقياس پنج درجه ­اي ليكرت امتیازبندی شده است. اين پرسشنامه سه زير مقياس انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی را مي سنجد.

ویژگی پرسشنامه(بطور خلاصه):
تعداد گویه ها: 35
تعداد مولفه: 3 مولفه(انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی)
روایی و پایایی: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
منبع: دارد
نوع فایل: word و قابل ویرایش