پرسشنامه ي عوامل موثر بر توسعه گردشگري ورزشي

توضیحات: با تاكيد بر جاذبه هاي طبيعي ورزشي كه توسط فيرزو جاه(1386) طراحي شده بود به عنوان منبعي براي بومي سازي و تغيير آن متناسب با عنوان تحقيق استفاده شد به اين ترتيب سوالهاي پرسشنامه به 20 سوال تغيير يافت. عاملهاي اين پرسشنامه عبارتند از : مديريت، پرسشنامه ي عوامل موثر بر توسعه گردشگري ورزشي|39014108|arshad100|دانلود پرسشنامه,پرسشنامه رایگان,دانلود رایگان پرسشنامه,پرسشنامه روانشناسی,دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد,پرسشنامه ي عوامل موثر بر توسعه گردشگري ورزشي ,پرسشنامه گردشگری,گردشگری ورزشی,پرسشنامه گردشگری,پرسشنامه استاندارد گردشگری,پرسشنامه است
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پرسشنامه ي عوامل موثر بر توسعه گردشگري ورزشي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:
با تاكيد بر جاذبه هاي طبيعي ورزشي كه توسط فيرزو جاه(1386) طراحي شده بود به عنوان منبعي براي بومي سازي و تغيير آن متناسب با عنوان تحقيق استفاده شد به اين ترتيب سوالهاي پرسشنامه به 20 سوال تغيير يافت. عاملهاي اين پرسشنامه عبارتند از : مديريت، اطلاع رساني و زير ساختها.
روايي ابزار مورد تاييد اساتيد متخصص قرار گرفته و پايايي آن قبل از اجراي اصلي در نمونه 30 نفره مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

ویژگی پرسشنامه(بطور خلاصه):
تعداد گویه ها: 20
تعداد مولفه: ندارد
روایی و پایایی: دارد
نحوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
نوع فایل: word و قابل ویرایش
منبع: دارد