کار تحقیقی درمورد مديريت بيمه

مقدمه: يكي از هدفها و وظايف مهم بيمه مركزي ايران، تعميم، ارشاد و هدايت امر بيمه در كشور است . بيمه مركزي ايران ايفاي اين مسئوليت مهم را از طريق برگزاري سمينارها و دوره‌هاي آموزشي، پژهشهاي كاربردي وبنيادي بيمه‌اي، اطلاع رساني و انتشار كتابها و جزوات بکار تحقیقی درمورد مديريت بيمه|39014829|arshad100|تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,تحقیق رایگان حقوق,تحقیق حقوق,تحقیق مديريت بيمه ,تحقیق در مورد مديريت بيمه ,دانلود تحقیق مديريت بيمه ,پروژه مديريت بيمه ,دانلود تحقیق حقوق در مورد مديريت بيمه ,بررسی مديريت بيمه ,تحقیق حقوق مديريت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان کار تحقیقی درمورد مديريت بيمه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقدمه:
يكي از هدفها و وظايف مهم بيمه مركزي ايران، تعميم، ارشاد و هدايت امر بيمه در كشور است . بيمه مركزي ايران ايفاي اين مسئوليت مهم را از طريق برگزاري سمينارها و دوره‌هاي آموزشي، پژهشهاي كاربردي وبنيادي بيمه‌اي، اطلاع رساني و انتشار كتابها و جزوات بيمه‌اي، وجهه همت خود قرار داده است.
د راين زمينه افزون بر انتشار فصلنامه تخصصي صنعت بيمه و نشريات ديگر بيمه مركزي توفيق يافته است تا به تهيه و انتشار بيش از ده عنوان كتاب تخصصي بيمه اي اقدام نمايد.


فهرست مطالب:
مقدمه
پيشگفتار
تعريف عقد و عقد بيمه
عقد بيمه عقدي است معوض
عقد بيمه قراردادي است الحاقي
عقد بيمه از عقود معوق است
شرايط اساسي صحت عقد
قصد و رضاي طرفين قرار داد
اهليت
توافق طرفين قرار داد و تنظيم بيمه نامه
رابطه اعتبار قرار داد با پرداخت حق بيمه
شروع اعتبار قرارداد
بيمه‌نامه
تغيير شرايط بيمه نامه


این فایل به همراه فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمت "word " در اختیار شما قرار می‌گیرد.تعداد صفحات : 19