سورس یک ویروس ساده با ویژوال بیسیک

دانلود این فایل سورس آموزشی توسط ویژال بیسیک 6 نوشته شده است. این برنامه یک فایل EXE را در Startup ویندوز کپی کرده. این فایل AIK یک برنامه ی در عین حال خیلی ساده است. در صورت اجرای فایل Provider Setup این برنامه در سیستم کپی شده و در صورتی که سیستم رسورس یک ویروس ساده با ویژوال بیسیک|39021476|arshad100|پروژه ویروس, سورس برنامه مخرب, سورس کد ویروس, سورس ویروس, نوشتن یک ویروس, ویروس, ویروس استاکس نت, ویروس با ویژوال بیسیک, ویروس جدید, ویروس چیست, ویروس نویسی, یک ویروس ساده, پروژه آماده برنامه نویسی ویژوال بیسیک , پروژه آماده ویژوال بیسیک, ویژوال, دان,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان سورس یک ویروس ساده با ویژوال بیسیک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود
این فایل سورس آموزشی توسط ویژال بیسیک 6 نوشته شده است. این برنامه یک فایل EXE را در Startup ویندوز کپی کرده. این فایل AIK یک برنامه ی در عین حال خیلی ساده است. در صورت اجرای فایل Provider Setup این برنامه در سیستم کپی شده و در صورتی که سیستم راه اندازی شود در طی چند ثانیه ی اول شروع به فعالیت نموده و سیستم را Restart می کند. این برنامه در سیستم عامل های XP – Seven – Vista اجرا شده و پاسخ مثبتی داشته است. در صورتی که با برنامه نویسی و محیط ویندوز آشنایی کامل ندارید، برنامه را کامپایل و اجرا نکنید.
فرمت فایل : Visual Basic