دانلود نرم افزار پیانو با ویژوال بیسیک

پیانو یکی از پرطرفدارترین آلات موسیقی است که به سبب موزیک دلنشیی که ایجاد می کند علاقمندان بسیاری داشته و بسیاری از این افراد نیز آرزو دارند تا نواختن موزیک با پیانو را تجربه کنند اما به دلیل قیمت گزاف این آلت موسیقی از علاقه ی خود صرف نظر می کنند. .دانلود نرم افزار پیانو با ویژوال بیسیک|39021483|arshad100|پروژه آماده ویژوال بیسیک, ویژوال, دانلود پروژه ویژوال , Visual Basic , برنامه نویسی پیانو, برنامه نویسی نت موسیقی, پروژه دانشگاهی با ویژوال بیسیک, پروژه رایگان ویژوال بیسیک, سورس پروژه vb6, شبیه ساز پیانو, قیمت پیانو, نرم افزار شبیه ساز آلات موسیقی, ,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود نرم افزار پیانو با ویژوال بیسیک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


پیانو یکی از پرطرفدارترین آلات موسیقی است که به سبب موزیک دلنشیی که ایجاد می کند علاقمندان بسیاری داشته و بسیاری از این افراد نیز آرزو دارند تا نواختن موزیک با پیانو را تجربه کنند اما به دلیل قیمت گزاف این آلت موسیقی از علاقه ی خود صرف نظر می کنند. . شما با پروژه که در محیط ویژوال بیسیک 6 نوشته شده، میتوانید یک پیانو داشته باشد که با کلیک موس و دکمه های صفحه کلید صدای یک پیانو واقعی را تولید کند. از امکانات این پروژه میتوان به تغییر ولوم صدا، تغییر تن صدا اشاره کرد.
فرمت فایل : Visual Basic