تحقیق ماليات بر درآمد مشاغل

دانلود تحقیق با موضوع ماليات بر درآمد مشاغل، در قالب Word و در 22 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : اين نوع ماليات را افرادي كه اصطلاحا به آنها كسبه، اصناف،تحقیق ماليات بر درآمد مشاغل|39021547|arshad100|ماليات بر درآمد مشاغل,, دانلود تحقیق ماليات بر درآمد مشاغل,, پاورپوینت ماليات بر درآمد مشاغل,, تحقیق در مورد ماليات بر درآمد مشاغل,, تحقیق درباره ماليات بر درآمد مشاغل,, تحقیق راجع به ماليات بر درآمد مشاغل,, تحقیق آماده ماليات بر درآمد مشاغل,,,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق ماليات بر درآمد مشاغل هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع ماليات بر درآمد مشاغل،
در قالب Word و در 22 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق
:
اين نوع ماليات را افرادي كه اصطلاحا به آنها كسبه، اصناف، پيشه وران، صنعت گران گفته مي شود و يا ساير افرادي كه به صورت شخص حقيقي بابت درآمد حاصل از اشتغال به مشاغل آزاد و بطور انفرادي يا با مشاركت مدني پرداخت مي نمايند تشكيل مي دهند. كسبه، بازرگانان، صاحبان بيمارستانها، دفاتر اسناد رسمي و پزشكان و دندانپزشكان ، وكلا و كليه مشاغلي كه در ماده 96 قانون مالياتهاي مستقيم مصوب 3/12/66 و اصلاحيه مصوب 27/11/1380 ذكر شده اند مشمول فصل ماليات بر درآمد مشاغل هستند.
رسيدگي و نحوه تعيين درآمد مشمول ماليات مشاغل
نحوه تعيين درآمد مشمول ماليات
الف – با قبولي دفاتر و يا قبولي درآمد مشمول ماليات مندرج در اظهارنامه .
(ساير درآمدها + فروش كالا و خدمات) = (استهلاك + هزينه ها) - درآمد مشمول ماليات
ب – از طريق علي الرأس در صورت عدم رعايت موارد زير ، درآمد صاحبان مشاغل به صورت علي رأس تشخيص خواهد شد....