تحقیق دفاتر و سوابق حسابداری شرکت ها

دانلود تحقیق با موضوع دفاتر و سوابق، در قالب Word و در 15 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : شركت هاي برق دفاتر حسابداري خود را بايد به ترتيبي نگاهداري نماينتحقیق دفاتر و سوابق حسابداری شرکت ها|39021669|arshad100|دفاتر و سوابق, دانلود تحقیق دفاتر و سوابق, پاورپوینت دفاتر و سوابق, تحقیق در مورد دفاتر و سوابق, تحقیق درباره دفاتر و سوابق, تحقیق راجع به دفاتر و سوابق, تحقیق آماده دفاتر و سوابق, پاورپوینت در مورد دفاتر و سوابق, حسابداری مالی , درس , حسابداری شرکت ,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق دفاتر و سوابق حسابداری شرکت ها هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع دفاتر و سوابق،
در قالب Word و در 15 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
شركت هاي برق دفاتر حسابداري خود را بايد به ترتيبي نگاهداري نمايند كه از جهت اطلاعات مربوط به هر حساب كامل و جامع باشد. كليه دفاتر حسابداري و ضمائم و مدارك مربوطه بايد به طرز صحيحي نگاهداري شده و در مواع مقتضي جهت رسيدگي در اختيار مقامات وزارت نيرو قرار داده شوند. امحاء اين مدارك و سوابق تنها با اجازه وزارت نيرو و رعايت قوانين موضوعه كشوري امكان پذير خواهد بود.
2- شماره گذاري حسابها
شماره كدهائي كه براي حسابها در نظر گرفته شده بايد جزئي از عنوان آن حسابها تلقي شده و در صورتهاي مالي، ترازهاي آزمايشي تراز نامه ها و صورتحساب هاي درآمد و هزينه كه توسط شركت هاي برق تنظيم و براي وزارت ارسال ميگردد قيد شود.
به منظور تسهيل در تشخيص حسابهاي سرمايه اي يا هزينه هاي عملياتي مربوطه شركت هاي برق مي توانند از سيستم شماره گذاري فرعي در دفاتر يا برنامه هاي كامپيوتري خود كه به طرز مناسبي ارقام و مبالغ حسابها را تفكيك و تشريح نمايد استفاده كنند....