پروپوزال کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته کامپیوتر، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است. فهرست : عنوان پروپوزال جدول اطلپروپوزال کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر|39022191|arshad100|پروپوزال رشته کامپیوتر, پروپوزال آماده کامپیوتر, دانلود پروپوزال آماده رشته کامپیوتر, نمونه پروپوزال آماده برای رشته کامپیوتر, پاورپوینت پروپوزال کامپیوتر, پروپوزال کامپیوتر, روش تحقیق , پروپوزال پر شده رشته کامپیوتر, نمونه پروپوزال برای رشته کامپیوت,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته کامپیوتر، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
اطلاعات مربوط به پايان نامه
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...

در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
5- بیان مساله (تشریح ابعاد، حدود مساله، معرفی دقیق مساله، بیان جنبه¬های مجهول و مبهم و متغیرهای مربوط به پرسش¬های تحقیق، منظور تحقیق):
امروزه به دلیل ساختارهای ارتباطی پیچیده، ساده¬ترین پدیده¬ها نیز دارای تحلیل¬های مفصلی هستند و به دلیل رشد روزافزون تکنولوژی، آنچه که ما آن را تخیل می¬نامیم به علم تبدیل می¬شود. از طرفی این پیشرفت منجر به کاهش امنیت و محرمانگی اطلاعات می¬گردد، از اینرو مسئله رمزنگاری در مقابل حملات به اطلاعات محرمانه، مطرح می¬شود.
روش¬های مبتنی بر رمزنگاری[1،2]، می¬توانند این اطمینان را به¬وجود آورند که انتقال داده، به صورت امن و دقیق صورت گرفته است، اما برخی از این روش¬ها کارایی و مقیاس¬پذیری پایینی دارند. روش¬های موجود بیشتر بر فرض نیمه¬مطمئن یا مورداعتماد بودن بخش¬های شرکت کننده استوار هستند. با این¬حال، در برنامه¬های کاربردی دنیای واقعی، سناریوی نیمه¬مطمئن خالص بسیار نادر است. اکثر بخش¬ها باید به¬عنوان کاربران ناقض پروتکل درنظر گرفته شوند، که می¬توانند در اجرای الگوریتم، عمداً اطلاعات نادرست ارائه دهند.
چالش تکنیکی روش¬های مبتنی بر رمزنگاری این است که چگونه امکان به اشتراک¬گذاری داده¬ها را فراهم نماییم و در ضمن از حریم خصوصی داده¬ها نیز محافظت کنیم. علاوه براین، روش¬های فوق از دید محاسباتی، مقیاس¬پذیری و کاربردی بودن با چالش¬های زیر مواجه هستند:
رمزگذاری کلیدعمومی برای استفاده در مسائل دنیای واقعی کند است.
تکنیک¬های حفظ حریم خصوصی مبتنی بر رمزنگاری غالباً در عمل به دلیل هزینه¬های بالای مربوط به انجام محاسبات امن، پذیرفته شده نیستند.
بسیاری از پروتکل¬های رمزنگاری نیاز به یک محیط محاسباتی توزیع شده کاملاً همگام دارند که برای سیستم¬های بزرگ واقع بینانه نیست[3].
یکی از معایب روش¬های مبتنی بر رمزنگاری، غیرعملی شدن آن¬هاست، هنگامی که تعداد زیادی از شرکت¬کنندگان در محاسبات دخالت دارند و به¬طور همزمان عمل می¬کنند ]4 [
این رویکرد نمی¬تواند تضمین نماید که آشکارسازی نتایج نهایی منجر به نقض حریم خصوصی نشود.
الگوریتم¬های رمزنگاری را می¬توان به دو دسته کلی تقسیم نمود که عبارتنداز: رمزنگاری متقارن یا کلید خصوصی و رمزنگاری نامتقارن یا کلید عمومی.
تفاوت این دو نوع الگوریتم اینگونه بیان شده¬است که رمزنگاری¬های متقارن، سيستم هايی هستند كه از كليد واحدی برای رمزنگاری و رمزگشايی پيام استفاده می كنند. فرايند رمزنگاری و رمزگشايی در اين روش سريع¬تر و ساده¬تر از رمزنگاری غير متقارن است. اما از امنيت پايين تری برخوردار است و توزيع كليد در اين روش با چالش¬هايی روبرو می¬باشد. در حالی كه، رمزنگاری نامتقارن نسبت به رمزنگاری متقارن جدیدتر می¬باشد و از دو كليد، يكی برای رمزنگاری و دیگری برای رمزگشايی استفاده می¬کند[15]. ایده¬های متعدد جدیدی در الگوریتم¬های شبکه بندی ارائه شده است. روش شبکه¬بندی یکی از شناخته ترین حملات در مقابل NTRU، می¬باشد [16]. از جمله اولین سیستم های رمزنگاری مبتنی بر شبکه¬بندی[16] می¬توان به Atjai-Dwork وGoldreich Goldwasser Halevi (GGH) اشاره کرد اما این دو سیستم از امنیت پایینی برخوردار بودند و از طرفی کارآمدی کافی نداشتند بدین منظور سیستم کارآمد NTRU[1،11] معرفی شد. در NTRU، با ایجاد پارامترهای الگوریتم، روش ملاقات در میانه، موثرترین حمله شناخته شده برای این سیستم رمزنگاری، می¬باشد[12،14،16].
سیستم رمزنگاری کلید عمومی NTRU برای اولین بار به طور غیر رسمی در خلال نشست های جانبی کنفرانس Crypto96 توسط سه ریاضیدان به نام های جفری هافشتین،ژیل پایفر و جزف سیلورمن معرفی ودو سال بعد به طور رسمی منتشر شد. در حال حاضر سیستم NTRU دارای امنیت بسیار بالای می¬باشد[12] این سیستم به دلیل سرعت بالا در اجرا و اشغال حافظه کم در کارت های هوشمند، دستگاه های تلفن همراه و... مورد استفاده قرار گرفته است.
هدف از این پژوهش ارائه یک روش جدید از حمله ملاقات در میانه با کارایی بالا برای نفوذ در سیستم رمزنگاری NTRU می¬باشد.


توضیحات مربوط به این پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد میباشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است.
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش