پروپوزال رشته مديريت استراتژيك

پروپوزال مديريت استراتژيك ( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد ) این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته مديريت استراتژيك، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است. فهرست مطالب : عنوان پروپوزال جدول اطلاعاتپروپوزال رشته مديريت استراتژيك|39024270|arshad100|دانلود پروپوزال رشته مديريت استراتژيك, پروپوزال آماده مديريت استراتژيك, دانلود پروپوزال آماده مديريت استراتژيك, نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مديريت استراتژيك, پاورپوینت پروپوزال مديريت استراتژيك, پروپوزال مديريت استراتژيك, رایگان , روش تحقیق , پروپو,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال رشته مديريت استراتژيك هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پروپوزال مديريت استراتژيك
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )
این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته مديريت استراتژيك، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست مطالب :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:

مقدمه
مفهوم هوش، تاریخی طولانی دارد، شاید به اندازه خود انسان قدمت داشته باشد. حتی قدیمی¬ترین داستان-های مکتوب در تاریخ بشری، مثل حماسه گیلگمش ، بعضی قهرمانان داستان را « عاقل» و بعضی دیگر را، برای اینکه مؤدب باشیم، کمتر عاقل توصیف کرده¬اند. داستان¬های انجیل از باهوشی نمونه¬های بسیار واضحی ارایه می¬دهند، مثل حضرت سلیمان، نمونه¬های حماقت را هم آورده¬اند، مثل حماقت همسایه¬های نوح و خود فرعون¬های مصر. به نظر می¬رسد که ما انسان¬ها مدت¬هاست این عقیده را پذیرفته¬ایم که بعضی مردم در تصمیم¬گیری بهتر از بقیه هستند. این افراد احتمالاً همان اطلاعات را در اختیار دارند که دیگران دارند، اما وقتی به سبک و سنگین کردن، ارزیابی و پردازش اطلاعات می¬پردازند به نتایجی می¬رسند که خیلی بهتر از نتایج دیگران است(دیویس ،1384، ص148).
در دهه¬های اخیر مفهوم معنویت و کاربردهای آن در دنیا و بخصوص در دنیای غرب اهمیت زیادی یافته است به طوری که مفاهیمی همچون خدا، مذهب، معنویت و غیره که موضوعاتی خصوصی قلمداد می-شدند وارد تحقیقات علمی در حوزه علوم انسانی شده¬اند. درواقع در کنار علاقه فزاینده به هوش عاطفی، ترکیب دو مفهوم معنویت و هوش در مفهوم جدید هوش معنوی نیز مورد توجه قرارگرفته است( زوهر و مارشال ، 2004).
مطالعه رفتار افراد در محیط¬های کاری از دیر باز مورد توجه اندیشمندان علوم مدیریت بوده است و با ظهور رشته رفتار سازمانی در سال¬های نخست دهه 1960، در این امر جدیت بیشتری به عمل آمد. بسیاری از مطالعات صورت گرفته، سعی در تقسیم¬بندی رفتارها و علل بروز آنها داشته¬اند. مباحثی نظیر: ادراک، انگیزش، تعهد سازمانی و غیره ازجمله مواردی هستند که به بررسی ریشه بسیاری از رفتارهای آدمی درمحیط کار می¬پردازد. اما مبحث جدیدی که در دو دهه اخیرعلاوه بر رفتارشناسان، توجه روانشناسان و جامعه شناسان را نیز به خود جلب نموده است؛ رفتار شهروندی سازمانی نام دارد( ملک اخلاق و همکاران، 1388)....
توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش