پاورپوینت کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه)

خلاصه کتاب مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار عادل آذر,دانلود رایگان کتاب مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار عادل آذر,مهندسی مجدد pdf,مقاله در مورد مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار,بازمهندسی فرایندهای کسب و کار امیرهوشنگ تاج فر,جزوه مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار,همر و چمپی,مهندسی مجدد منابع انسانی,دانلود ، با فرمت ppt و در 186 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: طراحي دوباره فرآيندها كاري است تيمي كه بر اساس سوابق قبلي و نمونه‌هاي عملي موفق و متدهاپاورپوینت کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه)|39042469|arshad100|کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه), دانلود پاورپوینت کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه), پاورپوینت در مورد کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه), تحقیق کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت کارگاه آموزشی مهندسي مجدد فرایندهای كسب و كار (حرفه) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود ،
با فرمت ppt و در 186 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
طراحي دوباره فرآيندها كاري است تيمي كه بر اساس سوابق قبلي و نمونه‌هاي عملي موفق و متدها شكل مي‌گيرد كه در اين راه اصولا" بهترين و مهمترين ابزار،‌ انتخاب متدولوژي مناسب است.
متدولوژي گام به گام تيم پياده سازي را براي اجراي پروژه راهنمايي مي كند تا حركت به سوي هدف به صورت ساختارمندتري صورت گيرد.
در ادامه متدولوژي‌هاي موجود براي مهندسي مجدد معرفي و دسته‌بندي مي‌شوند و روش مهندسي مجدد شارپ و مك درموت به عنوان متدولوژي اصلي مدنظر قرار مي‌گیرد.
چيستي متدولوژي BPR و دلايل نياز به آن
متدولوژي را مي‌توان مجموعه‌اي ساختار يافته از اصول يا خطوط راهنما دانست كه تحليل‌گر را قادر مي‌سازد تا روش‌هايي را براي كاستن مشكلات استنتاج كند. متدولوژي مهندسي مجدد عبارتست از «يك مجموعه هماهنگ و سازگار از تكنيكها و خطوط راهنما كه فرد را قادر به سازماندهي مجدد فعاليتها و فرآيندهاي كسب و كار يك سازمان مي‌سازد.
اجراي پروژه مهندسي مجدد، نيازمند ارزيابي مجدد و بنيادين عمليات كسب و كار است، و تركيب پيچيده‌اي از فعاليتها را در بر مي‌گيرد. براي هماهنگي بين اين فعاليتها به متدولوژي نياز است تا چارچوب مستحكمي را براي اجراي پروژه مهندسي مجدد فراهم آيد. براي اجراي پروژه‌هاي مهندسي مجدد متدولوژي واحدي وجود ندارد و شركتهاي مختلف از متدولوژيهاي خاص خود استفاده مي‌كنند. كه عمدتا برگرفته از متدولوژيهاي عمومي اجراي اين پروژه‌ها مي‌باشد.