دانلود پاورپوینت ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت

عنوان: دسته: مدیریت فرمت: پاورپوینت تعداد اسلاید:33 اسلاید این فایل در زمینه "ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت "می باشد که می تواند به عنوان سمینار (ارئه در کلاس) مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است: ساختار گروهی پیشینه و مفدانلود پاورپوینت ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت|40062776|arshad100|پاورپوینت ساختار گروهی گرایش نوین مدیریت,ساختار گروهی,پیشینه و مفهوم گروه,تعریف گروه,انواع گروههای سازمانی,مقایسه جنبه های گوناگون انواع گروهها,كاربرد روش گروهی در ارتباط با موقعیتهای گوناگون,كاربرد شیوه گروهی,دستاوردهای گروهی,خسارتهای گروهی,فرآیند تشكیل و راه اندازی گروه,الگوهای تشكیل و راه اندازی گروه,الگوهای دگرگونیهای منابع
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

عنوان:

دسته: مدیریت

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید:33 اسلاید

این فایل در زمینه "ساختار گروهی:گرایش نوین مدیریت "می باشد که می تواند به عنوان سمینار (ارئه در کلاس) مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

ساختار گروهی

پیشینه و مفهوم گروه

تعریف گروه

انواع گروههای سازمانی

مقایسه جنبه های گوناگون انواع گروهها

كاربرد روش گروهی در ارتباط با موقعیتهای گوناگون

كاربرد شیوه گروهی

دستاوردهای گروهی

خسارتهای گروهی

فرآیند تشكیل و راه اندازی گروه

الگوهای تشكیل و راه اندازی گروه

الگوهای دگرگونیهای منابع

الگوی فرآیندهای گروهی

فعالیت گروه

مراوده ها

عواطف و احساس ها

هنجارها

زیر ساخت هنجارهای گروهی

گروههای فرآیند كار

گروههای كار كارساز