شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

در تلفن ثابت "هویت " مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده است.پس مرحلهشبکه موبایل چگونه کار می کند؟|40092566|arshad100|دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,خرید و دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,دانلود و خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,دانلود رایگان مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,دانلود رایگان تحقیق شبکه موبایل چگونه کار می کند؟,دانلود رایگان پژوهش شبکه موبایل چگونه کار می کند؟
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

در تلفن ثابت "هویت " مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده است.پس مرحله اول در شبکه مخابرات "هویت" یا شناسایی معتبر بودن مشترک است .

"مکان" مشترک نیز دقیقا مشخص است و این دیگر نیاز به توضیح ندارد یعنی سوییچ هنگامی که کسی با این مشترک کار دارد راحت آن را پیدا کرده و به آن زنگ می زند. قسمت بعدی " محل ثبت charging" است یعنی مشترک هرچقدر با تلفن خود به دیگران زنگ بزند هزینه آن در کجا ثبت می شود؟ جواب مشخص است - در سوییچی که به آن متصل است .

قسمت بعدی " ارائه سرویسهای جانبی " است مثل نمایشگر شماره تلفن و انتقال مکالمه و ... که این هم در سوییچی که تلفن به آن متصل شده است انجام می گیرد.

پس به طور خلاصه شبکه تلفن ثابت مشخصات زیر را دارا می باشد:................