دانلود پاورپوینت رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید

قسمتی از محتوی ورد تعداد اسلاید : 17 صفحه فصل سوم رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی تهیه كننده: آزاده شاه بابایی دانشجوی مدیریت كارآفرینی شماره دانشجویی: 660186193 مسائل جنسیتی در سازمان تحقیق در مورد زنان شاغل حاكی از ان است كه تفاوت بسیار كمی در مودانلود پاورپوینت رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید|40106863|arshad100|دانلود رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید,تحقیق رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید,مقاله رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید,رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی 17 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 17 صفحه

فصل سوم رفتار فردی در جستجوی مدلی كاربردی تهیه كننده: آزاده شاه بابایی دانشجوی مدیریت كارآفرینی شماره دانشجویی: 660186193 مسائل جنسیتی در سازمان تحقیق در مورد زنان شاغل حاكی از ان است كه تفاوت بسیار كمی در مورد جنسیت وجود دارد كه دربازده كار زنان و مردان تفاوتی گزارد.
زنان انعطاف پذیری بیشتر و توقع كمتری نسبت به موفقیت دارند.
زنان غیبت بیشتری نسبت به مردان دارند.
ویژگیهای جمعیت شناختی متغیرهای مربوط به سابقه افراد می باشد كه در شكل گیری شخصیت یك فرد اثر می گذارد و به آن ویژگی بیوگرافیك نیز گفته می شود.
برخی از خصوصیات فردی عبارتند از: جنسیت سن نژاد ناتوانایی جسمی و.
.
.
باید توجه كرد كه این ویژگیها را با شرایط كنونی وگذشته فرد از جمله میزان حقوق دریافتی ومحل هایی كه شخص قبلا كار كرده است.
تفاوتهای جمعیت شناختی و تنوع نیروی كار قوانین محیط كار: بر اساس یك سری قوانین فدرال و ایالتی اعمال تبعیضبر اساس ویژگیهای جمعیت شناختی ممنوع شده است.
عملكرد و نگهداری منابع انسانی: اطلاعات مربوطه از منابعی جمع آوری می شود و بر اساس آنها ویژگیهای افراد كارامد و كم بازده شناسایی شده .
كلیشه سازی: وقتی كه یك شخصی به گروهی نسبت داده شود و ویژگیهای او به خصوصیات ان گروه تسبت داده شود.
مانند كسی كه 60 سال سن دارد و او را به گروه پیرمردها نسبت می دهند و می گوبند كه افراد مسن كارایی ندارند.
توجه به ویژگیهای جمعیت شناختی به دلایل زیر مورد توجه است: نیروی كار گوناگون واژه كوره : كسانی كه به گروه های مختلف وابسته اند و به سازمان می پیوندند، می كوشند تا خود را همگون و همسان دیگرا كنند ولی كاركنان هنگام كار به ارزشهای فرهنگی خود توجه نمی كنند.
در حال حاضر سازمانها به جای استفاده از واژه كوره سعی دارند تا به نیتزها و شیوه زندگی و خواسته های افراد توجه بیشتری كنند و متوجه تفاوتهای فرهنگی آنها باشند.
سن : تحقیقاتی كه در تمامی سطوح شركتهای كوچك انجام شده است ، نشان داده است كه افرادی كه از نظر جسمی ناتوان هستند شغل و كار خود را به همان كیفیت افراد سالم انجام می دهند.
همچنین این تحقیق نشان داده است كه هزینه تطبیق كاركنان ناتوان با كار زیاد نیست و مانعی برای استخدامشان به شمار نمی آید.
ناتوانی جسمی: نژاد / قومیت سایر ویژگیهای جمعیت شناختی وضعیت تاهل تعداد فرزندان تجربه مدل اساسی رفتار و عملكرد فردی (MARS) چهار عامل مدل مارس خود تحت تاثیر متغیرهای فردی است.
عوامل شخصیت و ارزشها با ثبات ترین خصیصه ها هستند.
عواطف ، طرز تلقی و استرسها سیال تر هستند.
و ادراكات و یادگیری معمولا مابین هستند.
عوامل موثر بر شكل گیری رفتار فردی در مدل MARS انگیزش كاركنان: بیانگر نیروهای درونی فرد است كه جهت شدت و مداومت رفتار اداری وی را تحت تاثیر قرار می دهد.
توانایی: ادراك نقش: عوامل موقعیتی: .