مقدمه ای بر کلان داده در رایانش ابری

بزرگترین پدیده ای که توجه محاسبات مدرن صنعت امروز " اینترنت" راجلب کرده " کلان داده" است. ترکیب این دو واژه با هم برای اولین بار در مقاله ای در مورد این موضوع تمقدمه ای بر کلان داده در رایانش ابری|40193039|arshad100|فزایش راندمان,مساله كلان داده,رایانش ابری,BigData,برنامه MapReduce
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقدمه ای بر کلان داده در رایانش ابری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

بزرگترین پدیده ای که توجه محاسبات مدرن صنعت امروز " اینترنت" راجلب کرده " کلان داده" است. ترکیب این دو واژه با هم برای اولین بار در مقاله ای در مورد این موضوع توسط مک کینزی (McKinsey) و شرکا معروف و مشهور شد و تعریف پایه و اساس این ترکیب برای اولین بار توسط داگ لنی (Doug Laney) از گارتنرعمومیت گرفت.

ازدلایل اساسی که چرا "کلان داده" امروز محبوب است این است که چون سیستم عامل های فن آوری که همراه با آن پدید آمده اند ، قابلیت پردازش داده ها از فرمت ها و ساختارهای مختلف بدون هیچ گونه نگرانی در مورد محدودیت های مرتبط با سیستم های سنتی و سیستم عامل پایگاه داده را فراهم کرده اند.