آموزش نرم افزار CATIA به زبان فارسی

در این فایل به آموزش نرم افزار کتیا به طور کامل پرداخته شده است . بخش اول روش های اندازه نویسی را توضیح می دهد و در قسمت های دیگر آموزش به صورت درس به درس می باشد که در مجموع شامل 12 درس می باشد . این مجموعه شامل نقشه کشی نقشه خوانی مهندسی، مروری بر آموزش نرم افزار CATIA به زبان فارسی|40216296|arshad100|تلرانس منگنه زنی انطباق اتوماسیون جریان مواداندازه نویسی قید و گوه نمایش متریک,آموزش کامل نرم افزار کتیا در 12 درس جدا گانه به همراه مثال
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان آموزش نرم افزار CATIA به زبان فارسی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

در این فایل به آموزش نرم افزار کتیا به طور کامل پرداخته شده است . بخش اول روش های اندازه نویسی را توضیح می دهد و در قسمت های دیگر آموزش به صورت درس به درس می باشد که در مجموع شامل 12 درس می باشد .

این مجموعه شامل نقشه کشی نقشه خوانی مهندسی، مروری بر دستورات part ، Assembly،Generative Drafting می پردازد و سپس انواع نقشه های صنعتی و مکانیکی را بیان می کند در درس های بعدی به بررسی قطعات استاندارد مكانیكی، اتصالات-اجزای استاندارد بلبرینگ ها، كاسه نمدها ، اُرینگها -اجزای استاندارد فنر، چرخدنده، زنجیر، تسمه-علایم كیفیت سطوح-تلرانس های ابعادی-سیستم انطباق--تلرانس های هندسیمی پردازد . در هر درس مثال هایی مربوط به همان بخش توضیح داده شده است.