نمونه سوالات نشریه 4311 شرایط عمومی پیمان-تست-همراه با پاسخ

شرایط مندرج در قرارداد از دو گروه عمده تشکیل شده است یکی شرایط عمومی و دیگری شرایط خصوصی پیمان. شرایط عمومی، شرایط عمومی حاکم بر پیمان را تعیین می کند که در تمامی قراردادها به طور یکسان بوده و متشکل از ۵۴ ماده می باشد. این قانون به تعهدات تبعی غیرقابنمونه سوالات نشریه 4311 شرایط عمومی پیمان-تست-همراه با پاسخ|40227488|arshad100|شرایط عمومی پیمان,شرایط خصوصی پیمان,سوال تستی شرایط عمومی پیمان,نمونه سوال تستی,نشریه 4311,مقررات پیمان,اصول و مقررات
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان نمونه سوالات نشریه 4311 شرایط عمومی پیمان-تست-همراه با پاسخ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شرایط مندرج در قرارداد از دو گروه عمده تشکیل شده است یکی شرایط عمومی و دیگری شرایط خصوصی پیمان. شرایط عمومی، شرایط عمومی حاکم بر پیمان را تعیین می کند که در تمامی قراردادها به طور یکسان بوده و متشکل از ۵۴ ماده می باشد. این قانون به تعهدات تبعی غیرقابل تغییر و عام حاکم بر قرارداد گفته می شود. در واقع شرایط عمومی یک چارچوب کلی است که بسیاری از تکالیف، حقوق و مسئولیتهای کارفرما و پیمانکار در آن قید شده است.