مجموعه سورس های ++c شامل 20 سورس زبان برنامه نویسی ،75 سورس کاربردی زبان و...دریک مجموعه استثنایی...

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ،۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس،کتاب،کد،پروژه شبیه سازی،حسابداری و...دریک مجموعه استثنایی... ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس سورس بازی حدس عدد سورس برنامه توان ۲ اعداد رندم سورمجموعه سورس های ++c شامل 20 سورس زبان برنامه نویسی ،75 سورس کاربردی زبان و...دریک مجموعه استثنایی...|40238796|arshad100|مجموعه سورس ,مجموعه سورس های c,سورس های c,simulation proje
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مجموعه سورس های ++c شامل 20 سورس زبان برنامه نویسی ،75 سورس کاربردی زبان و...دریک مجموعه استثنایی... هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ،۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس،کتاب،کد،پروژه شبیه سازی،حسابداری و...دریک مجموعه استثنایی...

۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس

دانلود ۷۵ سورس برنامه نویسی به زبانسی پلاس پلاسسورس های خوب و کاربردی که در قالب یک فایل پی دی اف بصورت مرتب در اختیار شما برنامه نویسان عزیز قرار داده ایم امیدوارم که نهایت استفاده رو ببرید.

سورس ساخت آتش در C++

آموزش بازی سازی در c++سلام به خدمت عزیزان امروز یه برنامه واسه دانلود گذاشتم که یه اتیش بازی ۳ بعدی راه میندازه.این پروژه به زبان C++ نوشته شده . ازش لذت ببرید.

کتاب ۱۲۰ مسئله در ++C به همراه حل آن

دوستان عزیز سورس کد در اینکتاب که برای دانلود شما عزیزانقرار دادیم تعدادی مسایلبه زبان سی پلاس پلاس بهمراه حل آنهاقرار داده شده اند و همچنین دلیلاستفاده از خطوط برنامه نویسیو نحوه تعریف متغیرها که میتونهشمارو با نحوه برنامه نویسی به زبانسی بیشتر آشنا کنه و کار برنامهنویسی رو براتون راحتتر بکنه کهبرنامه های مشابه برنامه هایی کهدر این کتاب قرار دادیم رو بتونینپیاده سازی کنین .تعداد صفحاتاین کتاب نیز ۵۰ صفحه میباشد.

برنامه مرتب سازی به روش سریع یا Quick با زبان c++

سورس مرتب سازی به روش سریع به زبان برنامه نویسی c++

سورس بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C بهمراه فایل اجرایی

بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C به همراه فایل اجرایی،این بازی با استفاده از ++C نوشته شده است و با استفاده از DircetDraw است.در سورس یک فولدر با نام Applib موجود است که شامل کتابخانه مورد استفاده در بازی است این کتابخانه شامل چهارده کلاس میباشد.برای کامپایل کردن این برنامه شما نیاز به DirectX SDK نیاز دارید همچنین گرافیک بازی بسیار ابتدایی است.

سورس پروژه مجموعه عملیات های ریاضی به زبان ++Cعملیات های ریاضی

انجامعملیات های ریاضی در زبانهای مختلفیکیاز پرکاربردی ترین سوالاتاست ، در این پروژه که به زبانسی پلاس پلاس است و عملیاتچهار عمل اصلی ، جمع ،تفریق ، تقسیم را برای شماآماده دانلود کرده ایم سورسکامل zدر اختیار شماست امیدوارم که استفاده کنید و مفیدباشه برای استفاده از دیرسورس های سی پلاس پلاس میتوانید در سایت عبارت موردنظر را جستجو کنید

پروژه حسابداری مرکز آب به زبان سی پلاس پلاس

حسابداری مرکز آب

پروژه ای به زبان سی پلاس پلاس ،یک پروژه آموزشی که به همراه سورسکد آماده دانلود شده است ، نمونهسورس مربوط به یک سیستم حسابداری مرکزآب است که کنترل و مدیریت مشترکینبرای مصارف خانگی را کنترل میکند

دریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

ریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

اینپروژه در واقع برای کار باآرایههای چند بعدی درسی پلاس پلاسطراحی شده است . در این برنامه کاربرمیزان بارندگیماهانه 4 سال را وارد می کند و برنامه کارهای زیر را انجام می دهد:

توضیحات فنی :

در پیاده سازی این برنامه از آرایه های یک بعدی ، دو بعدی و سه بعدی در سی پلاس پلاس استفاده شده است.و با استفاده از حلقه های تو در توی For این ارایه ها پیمایش شده و مقادیر دریافتی از کاربر که همان میزان بارندگی ماهانه هستند در آرایه ها قرار داده می شوند.سپس با استفاده از حلقه هایی دیگر نمودار مورد نظر برای این داده ها رسم می شود و به کاربر نمایش داده می شود. این نمودار ها شامل یک نمودار سالانه و یک نمودار ماهانه می باشد.

سورس مثالی برای استفاده از آرایه و حلقه ها در ++C

این برنامه مثال خوبی برای کسانی است که می خواهند یک نمونه از کار با آرایه ها ی چند بعدی ، حلقه ی while تو در تو ، حلقه ی for و... را در سی پلاس پلاس مشاهده کنند.

در این برنامه ابتدا نام استاد اول از کاربر درخواست می شود و سپس نام کتابهای آن استاد یکی یکی از کاربر دریافت می شوند، تا زمانی کاربر end را وارد کند ادامه می یابد . و سپس نام استاد بعدی و کتابهایش تا زمانی که هنگام درخواست نام استاد هم کلمه ی end وارد شود .

سورس برنامه جمع دو عدد طولانی با ++C

اینپروژهدر واقع برای گرفتن 2 عدد بسیار بزرگ و چاپ جمع این دو عدد طراحی شده است :

همانطور که میدانید خود زبان های برنامه نویسی مانند سی پلاس پلاس از عملیاتی مانند جمع و تفریق و ... پشتیبانی می کنند ، منتها اگر اعداد بسیار بزرگ باشند از انجام آن عاجز خواهند بود.

ولی این برنامه با استفاده از یک الگوریتم معمولی که همه ما هنگام جمع 2 عدد از آن استفاده می کنیم 2 عدد دریافتی را با هم جمع می کند.

سورس بازی حدس کلمات با ++C

اینپروژهشامل 2 بازی است :

  • بازی حدس کلمات: که در واقع با انتخاب یک موضوع کلمه ای تصادفی در ارتباط با آن موضوع انتخاب می شود و تعدادحروف آن کلمه به شما نشا ن داده می شود. شما فرصت دارید بعد از چند انتخاب کلمه را حدس بزنید در غیر اینصورت امتیاز شما به صفر می رسد و شما می بازید.
  • بازی 101: در این بازی به درخواست شما یک عدد تصادفی بین 1 تا 99 به شما اختصاص می یابد.اگر از عدد راضی بودید به کامپیوتر پیشنهاد می دهید خود این بازی را ادامه دهد. راضی بودن مساوی است با نزدیک بودن مجموع اعداد دریافتی شما از کامپیوتر بع عدد 101.اگر راضی نبودید درخواست یک عدد دیگر را نیز می دهید.منتها اگر مجموع از 101 رد شود ، بازی را می بازید.