آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد) به صورت پاورپوینت

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد ) به صورت پاورپوینت دارای 75 اسلاید قسمتهایی از متن : این نرمافزار، نرمافزاری قابل برنامهنویسی و دارای منوهایی برای انجام تحلیلهای آماری از پیش تعریفشده (نظیر: تحلیل مدلهای رگرسیونی، تآشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد) به صورت پاورپوینت|40250321|arshad100|آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews ,دانلود پاورپوینت آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews ,اسلاید درباره آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews,دانلود فایل آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews,آشنائی با نرم افزار اقتصادسنجی,آشنایی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد) به صورت پاورپوینت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

آشنائی با نرم افزار اقتصاد سنجی EViews (کاربرد کامپیوتر در اقتصاد ) به صورت پاورپوینت

دارای 75 اسلاید

قسمتهایی از متن :

این نرم‌افزار، نرم‌افزاری قابل برنامه‌نویسی و دارای منوهایی برای انجام تحلیل‌های آماری از پیش تعریف‌شده (نظیر: تحلیل مدل‌های رگرسیونی، تحلیل روندها، تحلیل مدل‌های ARCH و GARCH و ...) بوده و به گونه‌ای طراحی شده است كه می‌تواند بدون هیچ واسطه‌ای لیست گسترده‌ای از فرمت داده‌ها (شامل: فرمت داده‌های Excel، ASCII، Text و غیره) را بنویسد یا بخواند.

مدیریت داده‌ها :

—ایجاد پرونده‌‌كاری

—اولیـن گام در هنگام بكارگیری نرم‌افزار EViews، ایجاد یك پرونده‌‌كاری (مكانی است كه Object‌ها در آن نگهداری می‌شوند) با پسوند ".wf1 *" و بارگذاری مجدد آن در استفاده‌های بعدی است. هر پرونده‌‌كاری، شامل دو Object پیش‌فرض است: "C" كه یك بردار از ضرایب است و "Resid" كه نشان‌دهنده باقیمانده‌های رگرسیونی می‌باشد.

—بدین‌منظور، از منوی File بر روی گزینه New و سپس ""Workfile كلیك كرده از پس از اختصاص یك نام به آن، دكمه OK را می‌فشاریم.

درصورتی كه به Workfile نامی اختصاص داده نشود، به‌صورت پیش‌فرض نام “Un-titled“ درنظر گرفته می‌شود كه در اینصورت، دیگر امكان ذخیره آن وجود نخواهد داشت.

و..............

همراه با عکسهای آموزشی و مرحله به مرحله با این برنامه

فرمت فایل pptx بوده