دانلود پاورپوینت استراتژی سازمانی، کار افرینی، کار افرینی سازمانی

پیش گفتار تعاریف ،شاخص ها موانع و پیشنهاد رفع موانع مدل ها نتایج پیش گفتار روند ناعادلانه پرداخت دستمزد و توجه نکردن به عملکرد کارکنان، منجر به از بین رفتن فرهندانلود پاورپوینت استراتژی سازمانی، کار افرینی، کار افرینی سازمانی|40273046|arshad100|استراتژی سازمانی,کار افرینی ,کار افرینی سازمانی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت استراتژی سازمانی، کار افرینی، کار افرینی سازمانی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پیش گفتار

تعاریف ،شاخص ها

موانع و پیشنهاد رفع موانع

مدل ها

نتایج


پیش گفتار

روند ناعادلانه پرداخت دستمزد و توجه نکردن به عملکرد کارکنان، منجر به از بین رفتن فرهنگ رقابت، عدم مسؤلیت پذیری در سازمان و کاهش تمایل به نوآوری و مشکلات گوناگون در شرکت ها و ابعاد مختلف ازجمله بعد رفتاری سازمان ، نیازبه تحولات سازمانی و مدیریتی و فرهنگی و اجتماعی را افزایش میدهد.

از این رو، هدف اساسی مطالعات صورت گرفته بررسی و شناسایی موانع رفتاری کارآفرینی سازمانی در سازمان مختلف می باشد که به منظور پاسخگویی به مساله مزبور ، از روش ترکیبی (کیفی و کمی) با استفاده از مدل های گوناگون مختلف سازمان ها، در ارتباط با موانع رفتاری کارآفرینی سازمانی شناسایی میگردد.

خلاقیت

خلاقیت، ترکیبی است از قدرت ابتکار، انعطاف پذیری و حساسیت در برابر نظریاتی که یادگیرنده را قادر می سازد خارج از نتایج تفکر نامعقول، به نتایج متفاوت و مولد بیندیشد که حاصل آن، رضایت شخصی و احتمالاً خوشنودی دیگران خواهد بود.

تفاوت کارآفرین با خلاق، نوآور،مخترع،سرمایه گذار و مدیر :

با توجه به تعاریف فوق ، در خیلی از موارد، به خاطر نزدیکی و وجود تشابهات بین واژه های کارآفرین ، نوآور، مخترع، سرمایه گذار، و مدیر ، آنها را به جای یکدیگر به کار می برند. در این قسمت به تفاوت های آنان اشاره می شود

خلاق :

خلاقیت یک پدیده ذهنی است و فرد خلاق کسی است که فکر و ایده‌ی جدیدی دارد و به دنبال روش جدیدی برای هر موضوع است. به عنوان مثال هر کدام از افراد عادی در مواجه شدن با شیشه کثیف خودرو ، به این فکر می افتد که شیشه را تمیز کند. ولی فرد خلاق احتمالا به این فکر می افتد که چگونه می توان شیشه ای تولید کرد که کثیف نشود. در اینجا فرد خلاق به دنبال راه تازه برای یک مشکل است.

و.........

فایل پاورپوینت 35 اسلاید