پاورپوینت ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه

دانلود پاورپوینت با موضوع ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه، در قالب pptو در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه مشتقه مهمترین گونه مشتقه ها قراردادهای سلف (Fپاورپوینت ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه|40273680|arshad100|پاورپوینت ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه,ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه,مشتقه,مهمترین گونه مشتقه ها,قراردادهای سلف,قراردادهای آینده,قراردادهای معاوضه ای,قراردادهای اختیار,خرید و فروش اختیار فروش ,قراردادهای فوروارد,قیمت سلف,الگوی قیمت قراردادهای آتی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه، در قالب pptو در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

مشتقه

مهمترین گونه مشتقه ها

قراردادهای سلف (FORWARD CONTRACT)

قراردادهای آینده

قراردادهای معاوضه ای

قراردادهای اختیار

تحلیل اختیار خرید از دیدگاه خریدار

تحلیل اختیار خرید از دیدگاه فروشنده

خرید و فروش اختیار فروش

تحلیل اختیار فروش از دیدگاه فروشنده

قراردادهای فوروارد

قیمت سلف

الگوی قیمت قراردادهای آتی

سلف آتی

مهندسى مالى و طراحى ابزارهاى مالى جدید

ارتباط ابزارها و بازارها

سیستم اقتصادى کشور

بازار دارائى‌هاى مالى

قسمتی از متن:

قراردادهای سلف(FORWARD CONTRACT): قراردادی است كه به موجب آن دو طرف تعهد می كنند در یك تاریخ مشخص با یك قیمت مشخص یك كالا با كیفیت مشخص كه كلاً براساس توافق طرفین تعیین خواهد شد را مبادله كنند. در این قرارداد هم پیش شرط این است كه تفاوت دیدگاه نسبت به قیمت آینده برای خریدار و فروشنده وجود داشته باشد. براساس قرارداد سلف تمامی مبلغ بایستی قبلاً پرداخت گردد و كالا در سررسید تحویل شود. بدین ترتیب، در این معاملات، غالباً یا پول نقد رد وبدل می شود یا اسنادی كه معادل پول نقد به شمار می آیند. یكی از دارائیهایی كه معامله سلف آنها بسیار متداول است، نفت خام (مثل نفت خام سبك عربستان، تحویل در ژانویه) است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" ابزارهای مالی مشتقه در بازار سرمایه " می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.