مقاله ترجمه شده امنیت اطلاعات و زیرساخت های حسابرسی در محیط های رایانش ابری

شامل 18 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش فایل اصلی مقاله بصورت pdf هم موجود می باشد. عنوان فارسی:مقاله انگلیسی ترجمه شده امنیت اطلاعات و زیرساخت های حسابرسی در محمقاله ترجمه شده امنیت اطلاعات و زیرساخت های حسابرسی در محیط های رایانش ابری|40278559|arshad100|یکپارچگی اطلاعات,یکپارچگی اطلاعات امنیت حسابرسی,رایانش ابری,پذیرش استانداردها,دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه,مقاله حسابداری مدیریتی,کاملترین مقاله ترجمه isi
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله ترجمه شده امنیت اطلاعات و زیرساخت های حسابرسی در محیط های رایانش ابری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

شامل 18 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش

فایل اصلی مقاله بصورت pdf هم موجود می باشد.

عنوان فارسی:مقاله انگلیسی ترجمه شده

امنیت اطلاعات و زیرساخت های حسابرسی در محیط های رایانش ابری

عنوان انگلیسی:

Data and infrastructure security auditing in cloud computing environments

چکیده

در بسیاری از شرکت ها، برای اتخاذ خدمات رایانش ابری، موانعی در ارتباط با امنیت وجود دارد. یکی از این مسائل امنیتی مهم، فقدان قابلیت حسابرسی برای جنبه های امنیتی مختلف در محیط محاسبات ابری می باشد. در این مقاله از سه دیدگاه به بررسی امنیت حسابرسی در محاسبات ابری می پردازیم: الزامات حسابرسی کاربر، روش های فنی (اطلاعات) امنیت حسابرسی و قابلیت های ارائه دهنده خدمات ابری برای پاسخگویی به الزامات حسابرسی. همچنین مسائل خاص مربوط به حسابرسی را به دو دسته تقسیم می نماییم: زیرساخت امنیت حسابرسی های و اطلاعات امنیت حسابرسی. در نهایت دریافتیم که تا کنون با وجود روش های موجود در مورد بررسی حسابرسی کاربر در حوزه اطلاعات حسابرسی، ارائه دهندگان ابری تنها بر زیرساخت امنیت حسابرسی متمرکز شده اند.