دانلود فایل پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی

قسمتی از متن.............. جهت قرارگیری ساختمانها در این مناطق جنوب تا جنوب شرقی است این کار برای به حداقل رساندن نفوذ حرارت ناشی از تابش آفتاب در بعد از ظهر به داخل ساختمان مناسبترین جهت محسوب میشود. تعداد زیادی از بناهای این ناحیه برحسب موقعیت باد دانلود فایل پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی|40279879|arshad100|دانلود فایل پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود فایل پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از متن..............

جهت قرارگیری ساختمانها در این مناطق جنوب تا جنوب شرقی است این کار برای به حداقل رساندن نفوذ حرارت ناشی از تابش آفتاب در بعد از ظهر به داخل ساختمان مناسب‌ترین جهت محسوب می‌شود.

تعداد زیادی از بناهای این ناحیه برحسب موقعیت باد طراحی شده‌اند به این ترتیب که کل شهر ساختمانها و بازشوها و بادگیرها به سمت باد مطلوب و خنک بنا شده‌اند و پشت به باد گرم و پرگرد و غبار می‌باشند. با این روش باد مطلوب به داخل شهر و ساختمانهای آن کشیده می‌شود و از خشکی و گرمای هوا می‌کاهد.