پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل

دانلود دارای 13 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن فایل پاورپوینت : نتایج عجیب آزمایش تأثیر تلفن همراه بر گیاهان و حیوانات Ø بر پایه تحقیقات انجام یافته، بوپاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل|40291246|arshad100|دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل, دانلود پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از تلفن همراه, پاورپوینت نکات بهداشتی استفاده از تلفن همراه ,نکات ایمنی استفاده از تلفن همراه , نکات بهداشتی استفاده از موبایل , نکات بهداشتی موبایل , موبایل نکات بهداشتی ,نکات ایمنی تلفن همراه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت نکات ایمنی و بهداشتی در استفاده از موبایل هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود

دارای 13 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن فایل پاورپوینت :

نتایج عجیب آزمایش تأثیر تلفن همراه بر گیاهان و حیوانات

Ø بر پایه تحقیقات انجام یافته، بوته گوجه فرنگی در همان ده دقیقه اول كه در کنار یک تلفن همراه، قرار گرفته (بدون مکالمه ) از خود هورمونی ترشح می‌کند؛ این هورمون نزد بیولوژیست‌‌ها، به هورمون «استرس» معروف است و گیا‌‌هان به محض آسیب دیدن، آن را ترشح می‌کنند.

Ø در سوئد روی یک خرگوش آزمایش جالبی انجام دادند. یک خرگوش را کنار یک موبایل گذاشتند که آن موبایل همواره روشن بود. در این مدت هم تغذیه کاملی به آن می‌دادند. پس از 2 ماه خون و سلول‌های خرگوش را برای آزمایش به آزمایشگاه بردند و نتیجه جالب توجهی را اعلام کردند؛ آن خرگوش با ادامه این وضعیت بیشتر از یک سال زنده نمی‌ماند.

ادامه نتایج عجیب آزمایش ....

Ø همانطوری که در عکس‌هایی که با استفاده از دوربین‌های حساس حرارتی گرفته شده است، می‌بینید یک تخم مرغ را در مقابل دو موبایل روشن در حال صحبت کردن گذاشته‌اند و پس از گذشت یک ساعت تقریباً نیمی از آن سفت شده بود.

و...