آموزش گام به گام نرم افزار رشنال رز

نکات مهم و کارا در بکارگیری نرم افزار 2002 Rational Rose 1- استفاده صحیح از From بهترین انتخاب برای شروع کار با Rational Rose تعیین اکتورها (بازیگرها) می باشد . یکی ازمزایای این کار این است که در موقع تعیین موردهای استفاده (Use Case) که بازیگرها نیز آموزش گام به گام نرم افزار رشنال رز|41005653|arshad100|استفاده به موقع از Ctrl D و Delete, ایجاد دیاگرام توالی, تعیین متدها , از متدها کجا استفاده کنیم, ایجاد دیاگرام کلاسها,ایجاد جداول, ایجاد دیاگرام مدل داده,تعیین کلیدهای اصلی وخارجی,ایجاد Web Publisher,نوشتن توضیحات در قسمتهای مختلف, استفاده از عملیاتهای مشترک در دیاگرام توالی, ایجاد On Entry،Do،On Exit در دیاگرام حالت,فعال کردن Box ،
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان آموزش گام به گام نرم افزار رشنال رز هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نکات مهم و کارا در بکارگیری نرم افزار 2002 Rational Rose

1- استفاده صحیح از From

بهترین انتخاب برای شروع کار با Rational Rose تعیین اکتورها (بازیگرها) می باشد . یکی ازمزایای این کار این است که در موقع تعیین موردهای استفاده (Use Case) که بازیگرها نیز در ارتباط با موردهای استفاده مشخص می شوند، بازیگر از قسمت بازیگرها که قبلاٌ تعیین شده From شود. پس برای جلوگیری از تکرار بی مورد بازیگرهای همنام و همچنین جلوکیری از اشتباه در نامگذاری آنها باید دقت کرد. برای جلوگیری از اینگونه خطاها بهترین روش برای استفاده مجدد از کلاسها (بازیگرها، کارکنها، فرمها، پرونده ها،...) Drag And Drop (کشیدن وانداختن کلاسهاازقسمتBrowser به قسمت Diagram Window) می‌باشد.

یکی از موارد استفاده From آوردن مدل اشیاء کاری از دیدگاه منطقی در مدل مورداستفاده کاری می باشد. که برای این کار نیز از روش Drag And Drop استفاده می کنیم، به این صورت که در Diagram Window مدل مورد استفاده کاری را باز میکنیم و از Browser دیدگاه منطقی را باز می کنیم ودگمه ماوس را روی بسته (package) مدل اشیاء کاری کلیک کرده نگه می داریم و بعد در همین حالت بسته را به داخل Diagram Window که مدل مورد استفاده کاری در آنجا آورده شده است می اندازیم.