دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی 67 صفحه

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم. مشخصات فایل تعداد صفحات67حجم161/527 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل این نوشتار مبانی نظری و پیشینه تحقدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی 67 صفحه|42083625|arshad100|فصل دوم پایان نامه بازاریابی,مبانی نظری بازاریابی,پیشینه تحقیق بازاریابی,پیشینه داخلی بازاریابی,پیشینه خارجی بازاریابی,پیشینه پژوهش بازاریابی,پیشینه نظری بازاریابی,ادبیات نظری بازاریابی,چارچوب نظری بازاریابی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی 67 صفحه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات67حجم161/527 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
این نوشتار مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی را در پژوهش های داخلی و خارجی مورد بررسی قرار می دهد.

عصر فناوری ، برای انسانهای درگیر در زندگی ماشینی ، دستیابی به یک ارتباط توام با عواطف و احساسات و ارضای نیازهای عاطفی را به یک آرزوی دستی نیافتنی تبدیل کرده است و برای بازاریابی که تیزبینانه همه تحولات پیرامون را برای کسب یک موقعیت مناسب کنکاش می کنند ، شاید این نکته کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد . با توجه به این نکته که امروزه مشتریان به شدت زیر بمباران تبلیغاتی شرکتهای مختلف قرار دارند و به طور معمول روزانه هزاران تبلیغ و پیام بازرگانی را دریافت می دارند ،‌ انتخاب به چه صورت خواهد بود؟

درک صحیح و درست از مفهوم بازاریابی اولین گام در جهت تحقق آرمانهای این علم است. مفهومی که می توان آن را ترکیبی از علم و هنر دانست که در عصر حاضر باتوجه به تحولات و سیر صعودی تغییرات و پیشرفتها تنها یاری دهنده و ضامن بقای سازمانهاست.باید دانست که مفهوم بسیار انعطاف پذیر بازاریابی سازمانها را یاری می دهد تا در هر عصری و در مقابله با هر تحولی راه مناسب را درپیش گیرند. در عصر حاضر نیز باید توجه داشت که بازاریابی چه افقی را برای پیشرفت و بقا پیش روی سازمانها می گشاید. امروزه که مشتریان حرف اول را در سازمانها می زنند و همه سازمانها درپی جذب و حفظ آنها در برابر رقبای خود هستند، با این مشکل مواجه می شوند که مشتریان، بسیار قدرتمند، باهوش و دست نیافتنی شده اند و این درحالی است که رقابت بین سازمانها برای جلب این چنین مشتریانی بسیار سخت و طاقت فرسا خواهدبود. حال باید دانست که بازاریابی در عصر حاضر برای رفع این مشکل به چه راه حلی خواهد اندیشید.


فهرست مطالب

تعریف نظری بازاریابیتعریف عملیاتی بازاریابیفصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بازاریابی

2-2-بخش اول: (تعريف بازاريابي و بازاريابي نوين) 18
2ـ3ـ بازاریابی چیست ؟ 18
2ـ4ـ بازاریابی نوین : 21

2ـ5ـ بخش دوم: ( تبلیغات شفاهی ، بازاريابي دهان به دهان ) 25
2-5-1- اهمیت تبلیغات شفاهی: 30
2-5-2- مدیریت تبلیغات شفاهی: 33
2-5-3- بازاریابی دهان به دهان قوی تر از گذشته: 37
2-5-4- بازار یابی دهان به دهان یک منبع اسرار آمیز ، نا مریی و غیر واقعی است: 39
2-5-5- سطوح بازار یابی دهان به دهان: 40
2-5-6- روش های اجرایی بازاریابی دهان به دهان: 44
2-5-7- بازار یابی ویروسی: 53
2-5-8-چگونگی عملکرد سیستم بازاریابی ویروسی: 55
2-5-9- دوره ی بازار یابی ویروسی: 56
2-5-10- فواید بازار یابی ویروسی: 56
2-5-11- انواع مبارزات ويروس: 57
2-5-12- موانع برسرراه بازاريابي ويروسي: 58
2-5-13- شش عنصر اثر بخش بازاريابي ويروسي: 59
2-5-14- نقش نیروی انسانی در بازاریابی ویروسی: 60
2-5-15- مشکلات بازار یابی ویروسی: 60

يشينه تحقيقاتي
پيشينه داخلی
پيشينه خارجی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی


"