پاورپوینت مراحل و قوانين ثبت اختراع

دانلود جهت رشته حقوق مشخصات فایل تعداد صفحات23حجم52/250 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته حقوق در قالب 23 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش سند ثبت اختراع، حق امتیاز یا اندیشهگواه حق انحصاری است که در قپاورپوینت مراحل و قوانين ثبت اختراع|42085002|arshad100|پاورپوینت ثبت اختراع,دانلود پاورپوینت ثبت اختراع,پاورپوینت در مورد ثبت اختراع,پاورپوینت مراحل ثبت اختراع,پاورپوینت مراحل قانونی ثبت اختراع در ایران
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت مراحل و قوانين ثبت اختراع هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته حقوق


مشخصات فایل
تعداد صفحات23حجم52/250 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته حقوق در قالب 23 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

سند ثبت اختراع، حق امتیاز یا اندیشه‌گواه حق انحصاری است که در قبال اختراع یا ایدهٔ ثبت شده به مخترع یا نماینده قانونی او اعطا می‌شود. انحصار مجموعه‌ای از حقوق منحصر به فردی است که از طرف دولت‌ها برای مدتی معین در عوض تنظیم و افشاء عمومی جزئیات معین از یک، روش، جریان عمل یا ترکیب خاصی از ماهیت (مفهوم) (که به عنوان اختراع شناخته می‌شود) در اختیار شخص خاصی قرار می‌گیرد. به‌طوری‌که آن مفهوم، اختراعی جدید، مفید یا مورد استفاده صنعت شناخته شود

به بیانی دیگر، پتنت یک حق اختصاصی است که به یک اختراع که عبارت‌ست از یک محصول یا فرایند که راه جدیدی را برای انجام کاری فراهم می‌کند یا یک راه حل فنی جدید را برای مشکلی ارائه می‌دهد، داده می‌شود. یک پتنت، محافظت برای اختراع مالک پتنت را فراهم می‌کند. حفاظت برای مدت زمان محدودی است که عموماً ۲۰ سال می‌باشد اما بر اساس قوانین کشورها متفاوت است.
محافظت پتنت بدین معناست که اختراع نمی‌تواند بدون رضایت مالک پتنت، به صورت تجارتی ساخته، مورد استفاده، توزیع یا فروخته شود. این حقوق پتنت معمولاً در دادگاهی اجرا می‌شوند که در بسیاری از دستگاه‌ها، قدرت متوقف کردن تجاوز به حقوق پتنت را دارا می‌باشند.

فهرست مطالب
پروانه ثبت اختراع و مراحل ثبت آن
تاريخچه
مراحل ثبت اختراع
قوانين ثبت اختراع


"