پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای و چند پردازنده ای

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات11حجم83/579 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt توضیحات کامل دانلود پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای و چند پردازنده ای جهت رشته ايکس در ق پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای و چند پردازنده ای|42085071|arshad100|پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای,دانلود پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای,پاورپوینت درباره پردازنده های چند هسته ای
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای و چند پردازنده ای هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات11حجم83/579 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت پردازنده های چند هسته ای و چند پردازنده ای جهت رشته ايکس در قالب 11 اسلايد و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

علم کامپیوتر با سرعت بسیار زیاد درحال پیشرفت است و روزبه روز سخت افزارها و نرم افزارهایی وارد بازار می شوند که موجب تحول این صنعت می گردند.
دو شرکت بزرگی که به شد ت ازاین محصول پشتیبانی می کنند واز تولید کننده های عمد ه ی آن به شمارمی روند Intel” ” و AMD” ” هستند.
ابتدا این شرکت AMD بود که اعلا م کردقصد تولید پردازند های چند هسته ای را دارد ؛ اما اولین پردازنده ی چند هسته ای که وارد بازار شد تولید شرکت Intelبود.


فهرست مطالب
مقدمه
پردازنده های چند هسته ای
تفاوت چند پردازنده ای و چند هسته ای
علل پيدايش پردازنده ها‌ ی چند هسته ا ی
مزایای پردازنده چند هسته ای به چند پردازنده ای
روند سخت افزاری
برخورد نرم افزاری
منابع


"