پاورپوینت تطابق تکنیک های سیستم عامل با نسل های کامپیوتر

دانلود پاورپوينت سیستم عامل  مشخصات فایل تعداد صفحات17حجم188/708 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt توضیحات کامل دانلود پاورپوينت سیستم عامل جهت رشته نرم افزار در قالب 17 اسلايد و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش سيستم عامل بدون شک مهمترينپاورپوینت تطابق تکنیک های سیستم عامل با نسل های کامپیوتر|42085114|arshad100|دانلود پاورپوينت سیستم عامل ,دانلود پاورپوينت درمورد سیستم عامل 
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تطابق تکنیک های سیستم عامل با نسل های کامپیوتر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوينت سیستم عامل 


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم188/708 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود پاورپوينت سیستم عامل جهت رشته نرم افزار در قالب 17 اسلايد و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

سيستم عامل بدون شک مهمترين نرم افزار در کامپيوتر است . پس از روشن کردن کامپيوتر اولين نرم افزاری که مشاهده می گردد سيستم عامل بوده و آخرين نرم افزاری که قبل از خاموش کردن کامپيوتر مشاهده خواهد شد، نيز سيستم عامل است . سيستم عامل نرم افزاری است که امکان اجرای تمامی برنامه های کامپيوتری را فراهم می آورد. سيستم عامل با سازماندهی ، مديريت و کنترل منابع سخت افزاری امکان استفاده بهينه و هدفمند آنها را فراهم می آورد. سيتم عامل فلسفه بودن سخت افزار را بدرستی تفسير و در اين راستا امکانات متعدد و ضروری جهت حيات ساير برنامه های کامپيوتری را فراهم می آورد.

تمام کامپيوترها از سيستم عامل استفاده نمی نمايند. مثلا" اجاق های مايکرويو که در آشپزخانه استفاده شده دارای نوع خاصی از کامپيوتر بوده که از سيستم عامل استفاده نمی نمايند. در اين نوع سيستم ها بدليل انجام عمليات محدود و ساده، نيازی به وجود سيستم عامل نخواهد بود. اطلاعات ورودی و خروجی با استفاده از دستگاههائی نظير صفحه کليد و نمايشگرهای LCD ، در اختيار سيستم گذاشته می گردند.

فهرست مطالب

نرم افزارها

سیستم عامل

عمل اساسی

تک کاربره و چند کاربره

وظایف

اینترفیس برنامه ها

اینترفیس کاربر

تطابق تکنیک های سیستم عامل با نسل های کامپیوتر

الگوریتم زمان بندی


"