پاورپوینت برج میلاد و قسمت های مختلف آن

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات14حجم1055/713 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته معماری در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش برج میلاد نام برج مخابراتی چندمنظوره است که در شمال غربی تهران، پایتخت اپاورپوینت برج میلاد و قسمت های مختلف آن|42086158|arshad100|پاورپوینت الگوی برج میلاد,پاورپوینت داخل برج میلاد,دانلود پاورپوینت برج میلاد و قسمت های مختلف آن,پاورپوینت برج میلاد
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت برج میلاد و قسمت های مختلف آن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات14حجم1055/713 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معماری در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


برج میلاد نام برج مخابراتی چندمنظوره است که در شمال غربی تهران، پایتخت ایران قرار دارد. این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برجایران،ششمین برج مخابراتی جهان و بیستمین سازه بلند جهان است این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج درمیان تمامی برجهای مخابراتی دنیا مقام نخست را دارد . این سازه به دلیل بلندی بسیار و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت ایران به شمار می‌آید.


فهرست مطالب
مقدمه
مشخصات فنی برج میلاد
مقایسه با دیگر برج ها
راه‌های دسترسی
قسمت های مختلف برج
امکانات ویژه آسمانخراش
جایگاه برج میلاد از دیدگاه بلندی در جهان


"