پاورپوینت موزه سلیمان رابرت گوگنهایم نیویورک

دانلود جهت رشته معماری مشخصات فایل تعداد صفحات45حجم1960/23 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته معماری در قالب 45 اسلاید و با فرمت pptx بصورپاورپوینت موزه سلیمان رابرت گوگنهایم نیویورک|42087458|arshad100|پاورپوینت برش موزه گوگنهایم نیویورک,پاورپوینت دیاگرام موزه گوگنهایم نیویورک,پاورپوینت روند طراحی موزه گوگنهایم نیویورک,پاورپوینت ریز فضاهای موزه گوگنهایم نیویورک,پاورپوینت نما موزه گوگنهایم نیویورک
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت موزه سلیمان رابرت گوگنهایم نیویورک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته معماری


مشخصات فایل
تعداد صفحات45حجم1960/23 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معماری در قالب 45 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


موزه سلیمان رابرت گوگنهایم نیویورک از موزه‌های مشهور شهر نیویورک است. موزه در منهتن در کرانه شمال شرقی مرکز شهر قرار دارد. این موزه که در ۱۹۳۷ میلادی افتتاح گردید توسط معمار بزرگ آمریکایی فرانک لوید رایت طراحی گردید.

جلال آل احمد این موزه را اینگونه توصیف می‌کند :
«موزه راحتی بود و دلباز و خسته نکننده و بوی نانگرفته. و خلا مدام دم دست و همه چیز به جای خود. و مارپیچ و دایره‌ای در بالا پهن و در پایین باریک شونده، عین دوکی، از راس پهن تر بر زمین و مضافاتش همه با هم جور. مثلاً آسانسورش بجای مربع یا مستطیل، نیمدایره بود و قوس مانند. و جمعاً خوب بود.»

فهرست مطالب
مقدمه
جلال آل احمد این موزه را اینگونه توصیف می‌کند
ایده
آخرین یادگار رایت
تحلیل معماری
تغییرات
تصاویرموزه گوگنهایم نیویورک
پلان موزه گوگنهایم نیویورک
تصویر سه بعدی برش خرده


"