پاورپوینت کتاب و درس مديريت رفتار سازمانی

دانلود پاورپوینت مديريت رفتار سازمانی جهت رشته مدیریت مشخصات فایل تعداد صفحات276حجم2057/304 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت مديريت رفتار سازمانی جهت رشته مدیریت در قالب 276 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیتپاورپوینت کتاب و درس مديريت رفتار سازمانی|42089770|arshad100|پاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی رابینز,پاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی پیام نور,مدیریت رفتار سازمانی برومند ppt,مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته ppt,دانلود پاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی,پاورپوینت درس مدیریت رفتار سازمانی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت کتاب و درس مديريت رفتار سازمانی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت مديريت رفتار سازمانی جهت رشته مدیریت


مشخصات فایل
تعداد صفحات276حجم2057/304 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت مديريت رفتار سازمانی جهت رشته مدیریت در قالب 276 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


رفتار سازمانی مطالعهٔ تأثیر افراد، گروه‌ها و ساختارها بر رفتار در یک سازمان است که هدف آن، به کار بردن این دانش برای بهبود کارایی سازمان است. رفتار سازمانی علم مطالعه و کاربرد دانش دربارهٔ نحوه برخورد مردم، افراد و گروه‌ها در سازمان‌ها می‌باشد. این کار با رویکرد سیستمی انجام می‌شود. یعنی روابط بین مردم و سازمان‌ها را در ارتباط با کل افراد، گروه‌ها، سازمان‌ها و سیستم‌های اجتماعی تشریح می‌نماید و هدف آن دستیابی به اهداف انسانی سازمانی و اجتماعی با ایجاد روابط بهتر می‌باشد.

رفتار سازمانی مثبت‌گرا چنین تعریف می‌شود: مطالعه و کاربرد توانمندی‌های مثبت روان‌شناختی و نقاط قوت منابع انسانی که قابل توسعه و اندازه‌گیری باشند و بتوان براي بهبود عملکرد کارکنان، آن‌ها را به‌صورت اثربخش مدیریت کرد. به‌طور کلی اهداف رفتار سازمانی شامل: «توصیف»، «فهمیدن»، «پیش بینی» و «کنترل» می‌باشد؛ که این چهار هدف از اهداف اساسی علم نیز می‌باشد.

فهرست مطالب
هدف
گفتار اول: موضوع رفتار سازماني
گفتار دوم: تاريخچه، طبيعت و حيطه رفتار سازماني
فصل اول : رفتارسازماني
فصل دوم : معني و مفهوم كار
فصل سوم : ادراک
فصل چهارم : انگيزش و رفتارسازماني
فصل پنجم : ارتباطات
فصل ششم :رهبري


"