پاورپوینت کتاب و درس تمرین اصول حسابداری 1

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات284حجم105/888 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 284 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش علم حسابداری زبان تجارت خوانده میشود و یکی از زیر شاخههای رشتههای علوپاورپوینت کتاب و درس تمرین اصول حسابداری 1|42090437|arshad100|پاورپوینت کتاب اصول حسابداری 1,دانلود پاورپوینت کتاب اصول حسابداری 1 هنرستان,پاورپوینت آموزش اصول حسابداری 1 به زبان ساده,دانلود پاورپوینت کتاب اصول حسابداری 1 پیام نور,پاورپوینت اصول حسابداری,پاورپوینت اصول حسابداری 1
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت کتاب و درس تمرین اصول حسابداری 1 هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات284حجم105/888 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 284 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

علم حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود و یکی از زیر شاخه‌های رشته‌های علوم انسانی است ؛چون از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه و ذی‌حق قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند.

از منظری دیگر در این خصوص از تئوری حسابداری مالیاتی نوشته دکتر سجاد نجفی حسابدار ارشد یکی از شرکتهای تولید روغن میتوان نام برد واز حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System یاد می‌شود که برای پردازش اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی مؤثر بر سازمان‌ها و واحدهای تجاری و گزارش اثرات این‌گونه رویدادها به تصمیم‌گیرندگان، طراحی شده‌است.


طبق «بیانیه اساسی تئوری حسابداری»: حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی، اندازه‌گیری و ثبت و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم‌گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده‌کنندگان آن اطلاعات. بیانیه در تشریح این تعریف آورده است بر اساس دیدگاهی جامع، «اطلاعات حسابداری» را می‌توان «اطلاعات اقتصادی» تلقی کرد.


فهرست مطالب
فعاليت يازدهم
ثبت تاثير فعاليت در معادله حسابداري
تعميرگاه مالکي ترازنامه 20/12/XX13
تررازنامه
محاسبه سود خالص (ويژه) موسسه
تعميرگاه مالکي
محاسبه سرمايه آقای مالکي
تعميرگاه مالکي
حالتهاي مختلف صورت حساب حقوق صاحبان سرمايه
حالتهاي مختلف صورت حقوق صاحبان
حالتهاي مختلف صورت حقوق صاحبان سرمايه
تعميرگاه آلفا
مسوليتهاي مدير مالي
فصل سوم: هدف: آشنايي با تجزيه و تحليل فعاليتهاي مالي و ثبت فعاليتها در دفاتر روزنامه و كل
فصل چهارم: هدف: آشنايي با حساب‌هاي خريد و فروش كالا و نحوه محاسبه سود
فصل پنجم : هدف كلي آشنايي با چگونگي تعديل حسابها، بستن حسابهاي موقت ودائم


"