پاورپوينت کار و کارگر

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات27حجم1519/402 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مديريت قالب 27 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش در اول ماه مه 1886، پلیس شیکاگو با حمله به تظاهرات گسترده کارگران، که برای پاورپوينت کار و کارگر|42091076|arshad100|پاورپوينت در باره کار و کارگر,پاورپوينت در مورد کار و کارگر,دانلود پاورپوينت کار و کارگر,کار و کارگر ppt
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوينت کار و کارگر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم1519/402 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته مديريت قالب 27 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


در اول ماه مه 1886، پلیس شیکاگو با حمله به تظاهرات گسترده کارگران، که برای هشت ساعت کار در روز، و حق تشکیل اتحادیه های کارگری برپا شده بود، آنان را به خاک و خون کشید. چند روز بعد، دادگاه چند تن از رهبران کارگران را محاکمه، و به مرگ محکوم کرد. یکی از رهبران کارگران اعتصابی، پس از اعلام رای ، در برابر دادگاه چنین گفت:

کارگران اینک دریافته اند، که می توانند با اتحاد و همبستگی، و مبارزه جمعی بر مشکلات خود فائق آیند. کارگران دریافته اند که چه قدرت عظیمی در اتحاد آنان نهفته است، و به همین دلیل است که کارفرماها با تمام توان می کوشند تا اتحاد کارگران را بشکنند، و میتینگ کارگران را به خون بکشند.

ما کارگران گرد هم آمدیم تا اندکی از حقوق خود را باز پس بگیریم؛ اما اکنون از دادگاه و زندان سر در آورده ایم . آیا این است معنای برابری و عدالت در جامعه ما؟ امروز اگر صدای حق طلبانه ما را با گلوله خفه می کنید، مطمئن باشید که این صداها دیگر خاموش شدنی نیست، و هر روز طنین آن رساتر خواهد شد


کمیسیون مالی: اولین وظیفه کمیسیون مالی جمع آوری حق عضویت اعضا رسمی سندیکا و احتمالا حق عضویت های عقب افتاده می باشد، که می باید از طریق ارتباط گیری با اعضا سندیکا جمع آوری نمایند.
کمیسیون شکایات: منظور از شکایات، شکایت فردی از فرد دیگر نیست، بلکه موضوع طرح خواسته های قانونی و یا شکایت کارگر از کارفرما است.

فهرست مطالب
اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر 11
سازمان بین المللی کار
هدف ها و فعالیت ها
مدیریت
وضعیت کنونی طبقه کارگر و جنبش کارگری ایران
ضرورت‌های اصلاح قانون‌کار
مشکل سرمایه‌گذاری اقتصادی است نه حقوقی
تعریفی از سندیکا و روند شکل گیری و مسئولیت های سندیکایی
چگونگی تشکيل نهادهای کارگری
جنبش های کارگری و برده داری نوین در ایران


"