پاورپوینت فصل دوم علوم نهم مبحث رفتار اتمها با یکدیگر

پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث رفتار اتم‌ها با یکدیگر مشخصات فایل تعداد صفحات19حجم298/630 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث رفتار اتمها با یکدیگر در قالب 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جپاورپوینت فصل دوم علوم نهم مبحث رفتار اتمها با یکدیگر|42092062|arshad100|پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه,پاورپوینت آموزش فصل دوم علوم نهم متوسطه,پاورپوینت رفتار اتم‌ها با یکدیگر نهم متوسطه,پاورپوینت فصل دوم مبحث رفتار اتم‌ها با یکدیگر
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت فصل دوم علوم نهم مبحث رفتار اتمها با یکدیگر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث رفتار اتم‌ها با یکدیگر


مشخصات فایل
تعداد صفحات19حجم298/630 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث رفتار اتم‌ها با یکدیگر در قالب 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

ترکیب ها از چه ذره هایی تشکیل می شوند ؟ذره های سازنده ی ترکیب ها ، یون ها یا مولکول ها هستند .برای مثال شکر از مولکول های چند اتمی ساخته شده است .نمک خوراکی از یون ها تشکیل شده است .چون ذرات سازنده ی مواد با هم فرق می کند پس ویژگی های آنها نیز متفاوت است یعنی ویژگی مواد به نوع ذره های سازنده ی آنها بستگی دارد .

ویژگی های ترکیبات یونی

1. از کنار هم قرار گرفتن یون های مثبت و منفی تولید می شوند .2.یون ها بار مخالف همدیگر را می ربایند .3. از نظر بار الکتریکی خنثی هستند چون تعداد یون های مثبت با تعداد یون های منفی برابر است . 4.در حالت مذاب و محلول رسانا هستند .5. برخی از آنها در آب حل می شوند .

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت علوم نهم متوسطه مبحث رفتار اتم‌ها با یکدیگر در قالب 19 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"