پاورپوینت فصل 2 علوم نهم مبحث رفتار اتم ها با یکدیگر

مشخصات فایل تعداد صفحات24حجم3187/758 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش مقدمه: ما در دنیایی از مواد زندگی می کنیم که ویژگی های گوناگونی دارند و به حالت های مختلفی ماننپاورپوینت فصل 2 علوم نهم مبحث رفتار اتم ها با یکدیگر|42092458|arshad100|پاورپوینت علوم نهم مبحث رفتار اتم ها با یکدیگر,پاورپوینت علوم 9,پاورپوینت تدریس علوم نهم,پاورپوینت آموزش علوم نهم فصل دوم,پاورپوینت علوم نهم فصل دوم با جواب,پاورپوینت آموزش پیوند کووالانسی علوم نهم,پاورپوینت آموزش پیوند یونی علوم نهم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت فصل 2 علوم نهم مبحث رفتار اتم ها با یکدیگر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم3187/758 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

ما در دنیایی از مواد زندگی می کنیم که ویژگی های گوناگونی دارند و به حالت های مختلفی مانند جامد، مایع و گاز یافت می شوند برخی از آنها بلوری و برخی دیگر بی شکل اند. همهٔ این مواد از اتم ساخته شده اند.در واقع اتم ها به روش های گوناگون با هم ترکیب می شوند و یون ها و مولکول ها را ایجاد می کنند. آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که اتم ها چگونه با هم ترکیب می شوند؟

چرا برخی از آنها با هم ترکیب می شوندو مولکول ها را تولید می کنند، در حالی که برخی دیگر در اثر ترکیب شدن، یون ها را تولید می کنند؟ در این فصل با رفتار اتم ها با یکدیگر و همچنین با خواص ترکیب های یونی و مولکولی آشنا می شوید.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 24 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"