دانلود پاورپوینت مفاهیم و ویژگی های خط مشی

مشخصات فایل تعداد صفحات51حجم112/124 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت مفاهیم و ویژگی های خط مشی جهت رشته مدیریت در 51 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش خط مشی یا سیاست اصل تعیینکننده محدوده تصمیمگیری بدانلود پاورپوینت مفاهیم و ویژگی های خط مشی|42092540|arshad100|پاورپوینت انواع خط مشی ,پاورپوینت نقش های اصلی خط مشی ,پاورپوینت تعریف خط مشی ,پاورپوینت آشنایی با مفاهیم خط مشی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت مفاهیم و ویژگی های خط مشی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


مشخصات فایل
تعداد صفحات51حجم112/124 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت مفاهیم و ویژگی های خط مشی جهت رشته مدیریت در 51 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


خط مشی یا سیاست اصل تعیین‌کننده محدوده تصمیم‌گیری برای مدیران سازمان یا هیئت مدیره می‌باشد. مدیران برنامه‌ریزی و اجرایی در هر سازمان همواره قلمرو تعیین شده توسط خط مشی را مد نظر قرار داشته و تصمیمات را با قید سازگاری با خط مشی سازمان اتخاذ می‌نمایند. افزون بر آن خط مشی را باید یک معیار و شاخص مهم در کنترل و ارزیابی عملیات نیز به حساب آورد.

خط مشی یا همان سیاست‌های سازمان به صورت رسمی توسط مدیرعامل یا مدیریت ارشد یک سازمان تعیین می‌گردند. با تدوین سیاست‌های کلان سازمان این اطمینان فراهم می‌گردد، که از بروز تضاد یا تعارضی در تصمیمات مدیران سازمان ممانعت بعمل آید. به عبارت بهتر خط مشی، مسیر تفکر یا شیوه اندیشه اعضای سازمان را مشخص نموده؛ تا از این رهگذر شیوه اندیشیدن و تصمیم‌گیری مدیران با اهداف سازمان سازگار گردد، یا منافات نداشته باشد.


فهرست مطالب:
تعاریف،مفاهیم و ویژگیهای خط مشی عمومی
خط مشی عمومی چيست؟
تعریف خط مشی های عمومی
نقش های اصلی خط مشی عمومی
ویژگیهای خط مشی های عمومی
انواع خط مشی های عمومی


"