پاورپوینت مقایسه دروس رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه MIT

دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT مشخصات فایل تعداد صفحات41حجم1102/250 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT در قالب 41 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش دانشگاه صنعتی شریف دانشگاهی دولتی واقع در پاورپوینت مقایسه دروس رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه MIT|42099322|arshad100|پاورپوینت مهندسی کامپیوتر ,پاورپوینت رشته مهندسی کامپیوتر,پاورپوینت دانشگاه MIT,پاورپوینت دانشگاه صنعتی شریف
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت مقایسه دروس رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه MIT هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم1102/250 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT در قالب 41 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

دانشگاه صنعتی شریف دانشگاهی دولتی واقع در خیابان آزادی تهران، ایران است. این دانشگاه در سال ۱۳۴۴[۳] به دستور محمدرضاشاه پهلوی و به سرپرستی محمدعلی مجتهدی گیلانی با نام دانشگاه صنعتی آریامهر بنیان گذاشته شد. دانشگاه صنعتی شریف پس از انقلاب اسلامی، در آبان ۱۳۵۸، به‌افتخار یکی از دانش‌آموختگان آن، مجید شریف واقفی یکی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق، که پس از اختلاف نظر با ایشان از سازمان جدا و به شهادت رسید، به دانشگاه صنعتی شریف تغییر نام داد. دانشگاه صنعتی شریف در محله طرشت تهران در نزدیکی میدان آزادی واقع شده، و پردیسی نیز در جزیره کیش در خلیج فارس دارد.


فهرست مطالب
معرفی دانشگاه صنعتی شریف و رشته های مرتبط با رایانه در این دانشگاه
معرفی دانشگاه MIT و رشته های مرتبط با رایانه در این دانشگاه
مقایسه نحوه ورود به دانشگاه
تقسیم بندی دروس
مقایسه دروس
جمع بندی
نتیجه گیری
منابع


"