پاورپوینت رفرنس دهی ها (تنظيم کامل منابع و مآخذ) 118 اسلاید

دانلود پاورپوینت رفرنس دهی تنظيم منابع و مآخذ 118 اسلاید و با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات118حجم3029/480 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت رفرنس دهی جهت رشته صنایع در قالب 118 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با پاورپوینت رفرنس دهی ها (تنظيم کامل منابع و مآخذ) 118 اسلاید|42099444|arshad100|پاورپوینت اصول رفرنس دهی,پاورپوینت رفرنس دهی,دانلود پاورپوینت رفرنس دهی,پاورپوینت شيوه های رفرنس نويسی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت رفرنس دهی ها (تنظيم کامل منابع و مآخذ) 118 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت رفرنس دهی تنظيم منابع و مآخذ 118 اسلاید و با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات118حجم3029/480 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت رفرنس دهی جهت رشته صنایع در قالب 118 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

گارفیلد در طی یک دوره ده ساله در دهه 1960 آزمون معروف به آزمون گارفیلد را بر روی دانشجویان خود انجام داد. وی مقاله ای ازخودراکه فاقدهرگونه استنادی بودبه دانشجویان خودمی دادوازآن هامی خواست که درهرقسمت ازمقاله که لازم می دانند، جای یک رفرنس جا افتاده را مشخص کنند.تعداد این استنادهای پیشنهادی بین 15 تا 74 بود که میانگین آن ها رقم 45 بود. این رقم به تعداد واقعی رفرنس های مقاله (41) بسیار نزدیک بود. نتیجه: هرگز گمان نبرید که دیگران نمی فهمند که شما رفرنسی را حذف کرده اید یا بدان استناد نداده اید!!!نقطه ( . ) : این علامت ویا نقطه بعنوان علامت توقف کامل محسوب می شود ومابین دو مقوله که زیاد به هم مربوط نمی شوند قرار می گیرد ویا مقولاتی که از دو جنس متفاوتند ، مثل نام خانوادگی ونام با عنوان کتاب ویا مقاله ویا نام یک سازمان .

عنوان :

شیوه های رفرنس دهی
طبیعت رفتار استنادی
تنظيم منابع و مآخذ (رفرنس نويسي)
گردآوري اطلاعات مربوط به رفرنس ها
شیوه ها یا انواع استناد
شیوه های رفرنس نویسی رایج
نشانه ها ونقطه گذاری
رفرنس نویسی به سبک هاروارد
رفرنس دهی مقاله به سبک هاروارد
دستورالعمل ونکوور جهت تنظیم منابع ومآخذ
مجلات
آوردن منابع
حرکت در جزء هاي مختلف در هنگام وارد کردن اطلاعات يک رفرنس
ذخيره رفرنس ها
ويرايش يک Reference
وارد نمودن رفرنس ها در word
تغيير referencing style
آوردن References به word


"