پاورپوینت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران

دانلود در 91 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات91حجم993/333 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 91 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش کسب اطلاعات: «محقق» فروشنده گردآورنپاورپوینت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران|42099570|arshad100|پاورپوینت فروش در زمان رکود,پاورپوینت افزایش فروش در دوران رکود,پاورپوینت استراتژی فروش در زمان رکود,پاورپوینت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران,دانلود پاورپوینت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود در 91 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات91حجم993/333 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 91 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

کسب اطلاعات:

«محقق» فروشنده گردآورنده اطلاعات و ارائه دهنده آن به شرکت به حساب می آید. او باید گزارشات مرتب و دائمی در مورد فعالیتها و یافته ها ی خود از ملاقاتهای گوناگون به شرکت ارائه دهد.

تطبیق دادن:

در شرایطی که تولید و یا عرضه محدود و یا کمیاب است، او باید مشتریان را اولویت بندی کرده و کالاها را بدرستی با مشتریان تطبیق دهد.

فروش:

فروشنده باید هنر فروشندگی داشته باشد. شامل ملاقات با مشتری، عرضه و ارائه کالا و خدمات ، پاسخگویی به پرسشها و مسائل اقتصادی، فنی و تکنیکی، بستن قرار داد.

خدمات:

فروشنده باید خدمات گوناگونی به مشتری بدهد. مشورت در مورد مسائل آنان، ارائه کمکهای تکنیکی و فنی، تسهیلات و ترتیبات مالی، تسریع در

حمل .

عنوان :

ارکان فروش مدرن

فرهنگ فروش

فنون فروش

رویکرد فروش

راهکارهای فروش

چرا مشتري محصولي را مي خرد؟

چرا مشتری محصولی را نمی خرد؟

وسائل فروش

شایستگی های فروش

شیوه های فروش

نکات کلیدی درمدیریت و بازاریابی مجدد

توصیه های ده گانه بازاریابی در دوره رکود وبحران

Summary : خلاصه!

واکنش ها در بحران ورکود:

استراتژیهای بازاریابی:

استراتژی های آینده

2- استراتژی مزیت یابی و مزیت سازی

3- استراتژی ارتباطی

4- استراتژی بازاریابی و فروش هوشمندانه

5- استراتژی بازاریابی ارزشی

6- استراتژی منزلت (جایگاه سازی)


"