پاورپوینت توانمند سازی منابع انسانی مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته

دانلود در 38 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات38حجم5134/361 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش مقدمه واژه EMPOWER در فرهنگ آكسفورد <قدرتمنپاورپوینت توانمند سازی منابع انسانی مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته|42101421|arshad100|پاورپوینت توانمندسازی در مدیریت,پاورپوینت عوامل موثر بر توانمندسازی منابع انسانی,پاورپوینت توانمند سازی منابع انسانی مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته,دانلود پاورپوینت توانمند سازی منابع انسانی مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت توانمند سازی منابع انسانی مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود در 38 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات38حجم5134/361 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


مقدمه

واژه EMPOWER در فرهنگ آكسفورد <قدرتمند شدن><مجوز دادن ><ارائه قدرت><تواناشدن< معني شده است. در معناي خاص قدرت بخشيدن و دادن آزادي عمل به افراد براي اداره خود و در مفهوم سازماني به معناي تغيير در فرهنگ و شهامت در ايجاد و هدايت يك محيط سازماني است. به بيان ديگر توانمندسازي عبارت است از طراحي و ساخت سازمان به نحوي كه افراد ضمن كنترل خود آمادگي قبول مسئوليتهاي بيشتري را نيز داشته باشند. توانمندسازی کارکنان یکی از ابزارهای موثر برای افزایش بهره وری کارکنان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های فردی و گروهی آنها در راستای اهداف سازمانی است. توانمندسازی فرایندی است که در آن از طریق توسعه و گسترش نفوذ و قابلیت افراد و تیم‌ها به بهبود و بهسازی مستمر عملکرد کمک می شود. به عبارت دیگر توانمندسازی یک راهبرد توسعه و شکوفایی سازمانی است.

توانمندسازي در كاركنان باهوش، دلگرم، درستكار و مطمئن شرايطي فراهم مي آورد كه در لواي آن زندگي كاري خود را كنترل و به رشد كافي براي پذيرش مسئوليتهاي بيشتر در آينده دست خواهنديافت. از نظر دراکر رشد اقتصادی مرهون توانمند کردن کارکنان فرهیخته است. سازمان توانمند محیطی است که کارکنان در گروه های مختلف، در انجام فعالیتها با یکدیگر همکاری می کنند. توانمندسازی کارکنان، محوری ترین تلاش مدیران در نوآفرینی، تمرکززدایی و حذف دیوان سالاری در سازمانها می باشد. توانمند کردن افراد موجب می شود تا مدیران و سازمان سریع تر و بدون اتلاف منابع به اهداف خود نائل شوند.

عنوان :

رئوس مطالب

-مقدمه

-تعاریف توانمند سازی

-ویژگیهای توانمند سازی

-عوامل موثر در توانمند سازی

-دستاوردهای حاصل ازاجرای توانمند سازی

-موانع موجودجهت اجرای توانمند سازی

-فنون و ابزارهای خلق توانمندی


"