پاورپوینت دومین کارگاه ملی تسهیلات جهانی محیط زیست در جمهوری اسلامی ایران

دانلود جهت رشته محیط زیست در قالب 12 اسلاید و با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات12حجم49/319 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته محیط زیستپاورپوینت دومین کارگاه ملی تسهیلات جهانی محیط زیست در جمهوری اسلامی ایران|42101506|arshad100|پاورپوینت در مورد محیط زیست,پاورپوینت تسهیلات جهانی محیط زیست,پاورپوینت محیط زیست,دانلود پاورپوینت محیط زیست
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت دومین کارگاه ملی تسهیلات جهانی محیط زیست در جمهوری اسلامی ایران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته محیط زیست در قالب 12 اسلاید و با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات12حجم49/319 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته محیط زیست در قالب 12 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

جمهوري اسلامي ايران از ابتداي شكل گيري جف در سال 1994 با كسب يك كرسي مستقل از 32 كرسي موجود به عضويت شوراي جف درآمد. جمهوري اسلامي ايران از زمان تصویب تاکنون در چارچوب جف بزرگ در حال حاضر 10 پروژه كشوري به ارزش 10 ميليون دلار و 7 پروژه در مقياسهاي جهاني و منطقه اي به ارزش تقريبي 46 ميليون دلار را در دست اجرا داشته است.

دفتر UNDP در تهران، برنامه محیط زیست ملل متحد (يونپ) و IBRD در زمينه اجرای این پروژه ها با جمهوری اسلامی ایران همکاری دارند. پروژه های کشوری یاد شده شامل 3 پروژه در زمینه تغيير آب و هوا، 5 پروژه در زمینه تنوع زيستي، یک پروژه توانمندسازی در زمینه POPs و یک پروژه در زمینه خودارزیابی ظرفیتهای ملی می باشد.

فهرست مطالب
سخنران
همکاری جمهوری اسلامی ایران و جف
جمهوری اسلامی ایران و GEF/SGP
مرجع ملی جف در جمهوری اسلامی ایران: وزارت امور خارجه
وظایف وزارت امور خارجه در مقام مرجع سیاسی جف
وظایف وزارت امور خارجه در مقام مرجع عملیاتی جف
نقش وزارت امور خارجه در تهيه و اجراي پروژه ها
برنامه ها و اقدامات وزارت امور خارجه براي ارتقاي ظرفيتهاي داخلي
هدف مشترک ما


"