پاورپوینت مدارس مروج سلامت در جمهوری اسلامی ایران

دانلود جهت رشته بهداشت عمومی در قالب 106 اسلاید و با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات106حجم3901/23 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته بهدپاورپوینت مدارس مروج سلامت در جمهوری اسلامی ایران|42101617|arshad100|مدارس مروج سلامت ppt,پاورپوینت دستورالعمل بهداشت مدارس,پاورپوینت دستورالعمل بهداشت محیط مدارس,دانلود پاورپوینت دستورالعمل های بهداشت مدارس
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت مدارس مروج سلامت در جمهوری اسلامی ایران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته بهداشت عمومی در قالب 106 اسلاید و با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات106حجم3901/23 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته بهداشت عمومی در قالب 106 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


امروزه سلامت مردم یکی از چالش های عمده کشورها است. تغییر در شیوه زندگی و نابودی محیط زیست همه را تحت تاثیر قرار داده است . بیماری هایی مانند سرطان، بیماری های قلبی، دیابت و ایدز در حال افزایش هستند. بسیاری از این بیماری ها و اختلالات از طریق آموزش، ارتقاء سلامت و اقدام های حمایتی قابل پیشگیری است. کودکان و نوجوانانی که با آموزش کافی، رژیم غذایی متعادل، مکان سالم و امن برای بازی و تمرین و حمایت عاطفی برای رشد شخصیتی، تکامل می یابند برای مواجه با چالش های آینده زندگی آماده ترهستند.

یک جوان آگاه و مطلع، عزت نفس بالایی دارد. این جوان از سیگار، مواد مخدر و الکل دوری می جوید و توانایی حل مسئله در شرایط دشوار زندگی را دارا می باشد. ضروری است تا اطمینان حاصل شود که کودکان فرصت و حمایت کافی برای پرورش رفتار سالم در محیط های حامی سلامت را دارند . دانش آموزانی که شیوه زندگی سالم را می آموزند به احتمال زیاد در طول زندگی خود به آن پایبند خواهند بود. این تمام آن چیزی است که در مدارس مروج سلامت باید به آن توجه کرد" توانمند شدن و قابلیت تصمیم گیری و انتخاب".

فهرست مطالب
اجزای8گانه مدارس مروج سلامت
سند همکاری های مشترک
دستورالعمل اجرايي مدارس مروج سلامت درجمهوري اسلامي ايران
مقدمه
رسالت
تعريف
فواید مدرسه مروج سلامت
هدف كلي
اهداف اختصاصي
ارتقاء آگاهی
برنامه ریزی
اجرا
ارزیابی
موارد زیر ونمونه های مشابه آن که برای موفقیت برنامه ضروری است می تواند ما را در دستیابی به مدرسه مروج سلامت یاری نماید
دستورات اجرايي
نظارت بر اجراي برنامه مروج سلامت مطابق با جدول زیر
انتخاب مدارس مجري براساس جدول زیر
معيار هاي انتخاب مدارس مجری
مدارك ومستندات لازم در مدرسه مروج سلامت
تعهدات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
تعهدات وزارت آموزش و پرورش
ساختار وگردش كميته هاي مدارس مروج سلامت
كميته اي مركب از ذي نفعان
وظايف كميته استانی

و...


"