پاورپوینت آموزش و بررسی معماری کامپیوتر

دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب ۲۱ اسلاید و با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات21حجم376/229 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt توضیحات کامل دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب ۲۱ اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش معماری رایانه در مهند پاورپوینت آموزش و بررسی معماری کامپیوتر|42101991|arshad100|پاورپوینت آشنایی با انواع معماری کامپیوتری,پاورپوینت آموزش معماری کامپیوتر,پاورپوینت معماری کامپیوتر چیست,پاورپوینت بررسی معماری کامپیوتر,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آموزش و بررسی معماری کامپیوتر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب ۲۱ اسلاید و با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات21حجم376/229 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب ۲۱ اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


معماری رایانه در مهندسی رایانه، مجموعه ای از قوانین و روش‌هاست که عملکرد، سازماندهی و روند اجرای سیستم‌های رایانهای را توصیف می‌کند. برخی تعاریف معماری، آن را به عنوان توصیف توانایی‌ها و مدل برنامه نویسی رایانه، تعریف می‌کنند که در عین حال جنبه اجرایی ندارد. معماری رایانه مربوط به متعادل سازی عملکرد، کارایی، هزینه و قابلیت اطمینان یک سیستم رایانه‌ای است. مجموعه دستورالعمل‌های پیچیده‌تر، برنامه نویسان را قادر می‌سازد تا برنامه‌هایی با فضای کمتری بنویسند، زیرا یک دستورالعمل می‌تواند برخی از انتزاعات سطح بالاتر را رمزگذاری کند . با این وجود، رمزگشایی دستورالعمل‌های طولانی‌تر و پیچیده‌تر برای پردازنده زمان بیشتری می‌برد و پیاده سازی آنها می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشد. پیچیدگی بیشتر دستورالعمل‌های بزرگ، احتمال بیشتری برای قابل اعتماد نبودن در هنگام تعامل دستورالعمل‌ها به روش‌های غیرمنتظره ایجاد می‌کند. این پیاده سازی شامل طراحی مدار مجتمع، بسته بندی، قدرت و خنک سازی است. بهینه سازی طراحی، نیاز به آشنایی با کامپایلرها، سیستم عامل‌ها برای طراحی منطقی، و بسته بندی دارد که در این پاورپوینت بیشتر با آن ها آشنا میشویم.


فهرست مطالب
زبان انتقال ثبات
تابع کنترلی
زمان بندی
گذرگاه مشترک مالتی پلکسر و بافر سه حالته
بافر های سه حالته
خط گذرگاه مشترک با بافرهای سه حالته
جمع كننده دوديی
شانزده ريز عمل منطقی
انواع شيفت
ALU


"