پاورپوینت طرح تحول در مدیریت و ساختار فدراسیون جهانی فوتبال

دانلود در 11 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات11حجم4455/835 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 11 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش ورزش یک پدیده جهانی است که میلیاردها نفر را درپاورپوینت طرح تحول در مدیریت و ساختار فدراسیون جهانی فوتبال|42103425|arshad100|پاورپوینت طرح تحول در مدیریت و ساختار فدراسیون جهانی فوتبال,پاورپوینت اساسنامه سازمان لیگ فوتبال ایران,پاورپوینت آیین نامه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت طرح تحول در مدیریت و ساختار فدراسیون جهانی فوتبال هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود در 11 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات11حجم4455/835 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 11 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

ورزش یک پدیده جهانی است که میلیاردها نفر را در گیر خود کرده است و سالیانه درآمدی بالغ بر 145 میلیارد دلار را تولید می کند. ورزش به همین دلیل مورد علاقه سیاست و بخش خصوصی است. این یعنی بستر مناسب برای فساد، هنگامی که اکثر توافقات و تصمیم گیری ها پشت درهای بسته گرفته می شوند. این موجب می شود که فساد غیرقابل کنترل و تنبیه گردد!

فهرست مطالب :

1- معرفی

2- طرح تحول در مدیریت و ساختار فدراسیون جهانی فوتبال
حکمرانی خوب

شفافیت


"