پاورپو ینت بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری و ارزش آفرینی مستمر

پاورپو ینت بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری و ارزش آفرینی مستمر دانلود پاورپو ینت،بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری وارزش آفرینی مستمربا پاورپو ینت بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری و ارزش آفرینی مستمر|42103509|arshad100|پاورپوینت تحقیق وتوسعه در شرکت فیلیپس,پاورپوینت بازاریابی در شرکت فیلیپس,پاورپوینت آنالیز رقبا در فیلیپس
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپو ینت بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری و ارزش آفرینی مستمر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .پاورپو ینت بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری و ارزش آفرینی مستمر

دانلود پاورپو ینت،بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری وارزش آفرینی مستمربا 68 اسلاید تخصصی ppt


مشخصات فایل
تعداد صفحات68
حجم1402/44 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیppt

توضیحات کامل

پاورپو ینت،بازاریابی به سبک شرکت فیلیپس با رویکردنوآوری وارزش آفرینی مستمر

داستان برند: فیلیپس، بیش از یک قرن نوآوری و ارزش آفرینی

فیلیپس یکی از قدیمی‌ترین برندهای اروپایی صنعت الکتریک و الکترونیک محسوب می‌شود که از روزهای اول اختراع لامپ روشنایی، مشغول به کار بوده است.

فیلیپس (Philips) یک شرکت هلندی با بازار بین‌المللی است که مرکز مدیریت آن در آمستردام هلند قرار دارد. از حوزه‌‌های تمرکز این شرکت درحال حاضر، صنعت روشنایی و سلامت را می‌توان نام برد. البته بخش لامپ‌های روشنایی از سال ۲۰۱۸ تحت عنوان شرکتی مستقل بانام Signify فعالیت خود را ادامه داد.

ریشه‌های شرکت فیلیپس به سال‌های پایانی قرن ۱۹ و شهر آیندهوون هلند، از خانواده‌ای با همین نام باز می‌گردد. مأموریت اولیه‌ی برند فیلیپس نیز در آن سال‌ها، تولید لامپ‌های روشنایی تعیین شد. فیلیپس در برهه‌ای از زمان جزء بزرگ‌ترین شرکت‌های الکترونیکی جهان بود و درحال‌حاضر نیز برندی قابل احترام در این صنعت است. این شرکت در سال ۱۹۹۸ نشان افتخاری سلطنتی هلند را دریافت کرد. این نشان به‌صورت محدود به برخی شرکت‌های بزرگ این کشور و برخی سازمان‌های غیرانتفاعی، اهدا می‌شود.

تاریخچه‌ی فیلیپس علاوه‌بر فرمانروایی بر بازار محصولات روشنایی، نوآوری‌های ماندگاری را نیز در خود دارد. آن‌ها در معرفی نوار کاست و دیسک‌های فشرده یا همان CD، نام خود را در تاریخ جاودانه کردند. سهام این برند اکنون در چند بازار بزرگ بورس در جهان به‌فروش می‌رسد. فیلیپس، از سال ۱۹۱۳ یک باشگاه فوتبال به‌نام پی‌اس‌وی آیندهوون را نیز در فهرست دارایی‌های خود دارد.

مرکز منطقه‌ای فیلیپس در آمریکای شمالی (آندوور - ماساچوست)

تاریخچه‌ی تأسیس

جرارد فیلیپس مهندس جوانی بود که در سال‌های پایانی قرن ۱۹، متوجه ظرفیت‌های بالای صنعت الکتریسیته شد. او، در ۱۵ می سال ۱۸۹۱، شرکت فیلیپس و شرکا را به‌همراه پدرش فردریک فیلیپس تأسیس کرد. هدف اولیه‌ی این شرکت، تولید لامپ‌های روشنایی و دیگر تجهیزات الکتریکی تعریف شد. فردریک فیلیپس، یک تاجر تنباکو و بانکدار در زالت‌بومل بود که سرمایه‌ی اولیه برای راه‌اندازی شرکت را تأمین کرد.

فردریک فیلیپس یک تاجر تنباکو بود که سرمایه‌ی اولیه‌ی شرکت را تأمین کرد

اولین کارخانه‌ی شرکت در شهر آیندهوون تأسیس شد. جرارد وظیفه‌ی طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مهندسی را بر عهده داشت و اولین تولیدات شرکت، در سال ۱۸۹۲ آماده شدند. در همان شروع کار، اولین مشکلات و چالش‌های فیلیپس، خود را نشان دادند. ظرفیت تولید کارخانه و همچنین قیمت تمام‌شده‌ی محصولات، با پیش‌بینی‌های جرارد، هم‌خوانی نداشت.

جرارد و آنتون فیلیپس،‌از افراد تأثیرگذار در تاریخ این برند

علاوه‌بر اشتباه در محاسبات، پدر و پسر هلندی رقبای بزرگ بین‌المللی را دست‌کم گرفته بودند. در آن سال‌ها، صنعت جوان الکتریسیته، محل رقابت شرکت‌های ریز و درشت جهانی بود و دراین‌میان، شرکت‌های آلمانی که در سال‌های ابتدایی دهه‌ی ۱۸۸۰ تأسیس شده بودند، قدرت کافی را برای سلطه در بازار، داشتند.

شرکت فیلیپس در سال ۱۸۹۳ خسارت‌های سنگینی را متحمل شد و پدر و پسر، تصمیم به فروش کسب‌وکار خود گرفتند. خوشبختانه، اولین پیشنهاد خرید شرکت فیلیپس به‌حدی ناامیدکننده بود که خانواده تصمیم گرفت به‌جای فروش به قیمت بسیار پایین، حداکثر ریسک را برای حفظ تجارت خانوادگی، به‌کار گیرد.

اولین کارخانه‌ی فیلیپس در آیندهوون هلند

به‌هرحال شرکت برای ادامه‌ی حیات نیاز به فردی با دانش تجاری و فروش بالا داشت. فردریک به‌خاطر کسب‌وکار خود در زالت‌بومل بسیار مشغول بود. جرارد نیز وظایف فنی و مهندسی را برعهده داشت و به‌صورت ذاتی، برای تجارت و کسب‌وکار ساخته نشده بود. درنهایت، پدر خانواده تصمیم گرفت تا وظایف تجارت و فروش را برعهده‌ی پسر کوچک‌ترش یعنی آنتون فیلیپس بگذارد.

پسر کوچک‌تر خانواده مسئولیت بازاریابی و فروش را برعهده گرفت

آنتون، ۱۶ سال از جرارد کوچک‌تر بود در سال ۱۸۹۵ به فیلیپس ملحق شد. او تحصیل را در همان سال‌های ابتدایی رها کرده بود و در یک شرکت کارگزاری در لندن کار می‌کرد. فعالیت زودهنگام او در دنیای تجارت، استعداد و مهارت لازم را برای مدیریت شرکت خانوادگی به آنتون داده بود. این مهارت‌ها نتایج مثبت داشت و پس از ملحق شدن او، فیلیپس جان تازه‌ای گرفت. مشتریان جدید از هلند و کشورهای دیگر به سمت این شرکت روانه شدند و پس از چند سال، روند رشد فیلیپس شروع شد.

فهرست

تاریخچه فیلیپس

حوزه‌های کسب‌وکار

استراتژی

فروش

مدل استراتژیک فیلیپس - کسب و کار

دسته بندی اهداف

عامل بازار درمدل فیلیپس

مدل فیلیپس در منابع انسانی پروژه

توانمند سازی منابع انسانی

مدل منابع انسانی فیلپس:

تعریف سازمان ماتریسی، مزایا و معایب آن

مدیریت ماتریسی شرکت فیلیپس

ساختار سازمان ها

مثال‌هایی از سازمان ماتریسی

مزایای سازمان ماتریسی از منظرمنابع انسانی

معایب سازمان ماتریسی

ایجاد موقعیت برای برند در شرکت فیلیپس

ساخت نام تجاری

تحقیق وتوسعه در فیلیپس

نوآوری درتکنولوژی

اعتمادمشتریان فیلیپس

سازماندهی مجدد نام تجاری فیلیپس

گسترش فعالیت های فیلیپس

استراتژی هوش بازار فیلیپس چگونه به پیشبرد فروش کمک می کند

سیستم هوشمند فیلیپس

هوش مصنوعی درفیلیپس

اطلاعات تحلیلی برای فیلیپس درزمینه تحلیل رقبا

توسعه استراتژی های بازاریابی

درک عمیق از مشتریان درشرکت فیلیپس

پیام بهداشتی فیلیپس-ما تلاش می کنیم تا از طریق نوآوری ، جهان را سالم و پایدار کنیم

همگرایی فن آوری های مصرف کننده فیلیپس که زندگی سالم را تسهیل می کند

کسب وکار های جدید فیلیپس متناسب با نیازمشتریان

استراتژی بازاریابی فیلیپس

ماموریت ،چشم انداز وهدف فیلیپس

نگاه به آینده درفیلیپس

بخش بندی بازار

توزیع در استراتژی بازاریابی فیلیپس

بخش بندی بازار

مزیت رقابتی در استراتژی بازاریابی فیلیپس

تحلیل رقابتی در استراتژی بازاریابی فیلیپس

بهداشت و درمان فیلیپس -تحلیل سوات


"