پاورپوینت آسیب های ناحیه گردن و آسیب شبکه عصبی بازویی

دانلود در 32 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات32حجم3683/361 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته آموزشی در قالب 32 اسلاید و با فرمپاورپوینت آسیب های ناحیه گردن و آسیب شبکه عصبی بازویی|42105798|arshad100|پاورپوینت آسیب های ناحیه گردن,پاورپوینت آسیب های سر و گردن,پاورپوینت درمان آسیب گردن,پاورپوینت آسیب دیدگی گردن در بدنسازی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آسیب های ناحیه گردن و آسیب شبکه عصبی بازویی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود در 32 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم3683/361 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته آموزشی در قالب 32 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

در هر بیماری که دچار آسیب شدید بدنی به دنبال ضربه های ذکر شده گردیده است قبل از هر گونه حرکت دادن بیمار، باید گردن بی حرکت شود.
این امر به خصوص در مورد بیماران بیهوش شده باید رعایت شود. در هر کدام از این بیماران ممکن است شکستگی گردن وجود داشته باشد. در صورت وجود شکستگی، هر گونه حرکت در گردن ممکن است موجب آسیب های جبران ناپذیر به نخاع شود.
پرسنل اورژانس به محض مواجهه با چنین بیماری ابتدا گردنبند مخصوصی را به دور گردن بیمار می بندند و سپس وی را با آمبولانس به بیمارستان منتقل می کنند.


فهرست مطالب :

ساختاراسکلتی
ساختار عضلانی
اعصاب ناحیه گردن
(neck strain and neck spasmگرفتگی گردن : (

رگ به رگ شدن گردن
اسپرین رباط های گردن :

آسیب شبکه عصبی بازویی

دررفتگی گردن:

درمان آسیب های گردن:

*درمان شکستگی های گردن:

و...


"