مقاله : چالشهاي مديريت منابع انساني

این مقاله ترجمه ایست از مقاله ای با نام زیر به نوشته ی آلوین چان The Challenges of Human Resource Management البته اصل مقاله هم به زبان انگلیسی در پکیج دانلود وجود دارد. ---------------------------------------------------- 5 صفحه انگلیسی 5 صفحه فارسیمقاله : چالشهاي مديريت منابع انساني|464512|arshad100|مقاله , مقاله مدیریت , مقاله اورجینال مدیریت , مقاله انگلیسی مدیریت , مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی , The Challenges of Human Resource Management
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله : چالشهاي مديريت منابع انساني هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این مقاله ترجمه ایست از مقاله ای با نام زیر به نوشته ی آلوین چان

The Challenges of Human Resource Management

البته اصل مقاله هم به زبان انگلیسی در پکیج دانلود وجود دارد.

----------------------------------------------------

5 صفحه انگلیسی

5 صفحه فارسی

ورد

مقدمه مقالهفارسی:

نقش مدیریت منابع انسانی است در حال تحول با تغییر در محیط بازار رقابتی و تحقق است که مدیریت منابع انسانی باید از یک نقش استراتژیک در موفقیت سازمان ایفا کند. شرکتها و سازمانها که تاکید خود را بر جذب و حفظ استعدادها ممکن است خود را در عواقب وخیم مشاهده قرار ندارد ، به عنوان رقبای خود ممکن است آنها را outplaying در مناقصه و استخدام منابع انسانی استراتژیک است.